Monkey Island (Special Edition)
Grupa lokalizacyjna ScummPL udostępniła kilka dni temu na swojej stronie spolszczenie do gry The Secret of Monkey Island: Special Edition. Jednocześnie poinformowała, że jest to wersja beta i w niedalekiej przyszłości należy spodziewać się uaktualnienia. Tłumaczeniu uległy wszystkie teksty (włącznie z grafikami) poza podpowiedziami i creditsami. Więcej informacji oraz samo spolszczenie znajdziecie na ich oficjalnej stronie.


   

Komentarze


3090 #1 kamil950
dnia 18.10.2014 01:02
Informuję, że ktoś w końcu zrobił wersję spolszczenia do "Monkey Island 2 Special Edition: LeChuck's Revenge" ("Monkey Island 2: Zemsta LeChucka - Edycja Rozszerzona" PL) oraz poprawił trochę także fanowską lokalizację do
"The Secret of Monkey Island: Special Edition" ("The Secret of Monkey Island: Edycja Rozserzona" PL).

Powinno działać z wersją DVD ("Monkey Island: Special Edition - Collection"/"Monkey Island: Special Edition Bundle" - "Monkey Island: Edycja Rozszerzona - Kolekcja" PL) oraz Steam ("Monkey Island: Special Edition Bundle"; powinno też działać, jeśli mamy tylko jedną lub drugą część albo kupiliśmy je osobno).

Z tym, że w przypadku pierwszej części paczka do pobrania zawiera łatkę działającą z wersją DVD gry oraz Steam, a w przypadku drugiej we wspomnianym już pakiecie do ściągnięcia zawarte są dwie osobne łatki - jedna do wersji DVD, a druga do wersji Steam:

http://grajpopols...=20#p24830.

Instrukcja instalacji - http://grajpopols...544#p24544 (i ewentualnie też dalsze posty oraz strony)
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?