Black Mirror 3
Tak jak się spodziewaliśmy, na targach E3 oficjalnie zapowiedziano i zaprezentowano pierwsze szczegóły na temat Black Mirror 3.

Nie będę pisał zbyt wiele, aby nie zdradzić fabuły z drugiej części gry, której (póki co) żaden z dystrybutorów nie wydał w naszym kraju. Fabuła trójki rozpoczyna się w momencie zakończenia poprzedniczki. Darren zostaje złapany przez policję i umieszczony w areszcie. Po trzech tygodniach wychodzi za kaucją. Problem w tym, że bohater nie wie kim jest tajemniczy człowiek, który wpłacił pieniądze. Co oznaczają dziwne koszmary, które nawiedzają Darrena od pewnego czasu? Odpowiedzi na te i inne pytania poznamy w czasie rozgrywki.

Black Mirror 3 jest tworzony na tym samym silniku graficznym, co poprzednia część. Podczas przygody zwiedzimy 62 lokację i pokierujemy dwiema postaciami. Gra ma trafić do sprzedaży już w listopadzie bieżącego roku. Trzy pierwsze obrazki obejrzycie poniżej lub w naszej galerii.   

Komentarze


778 #1 telipinus
dnia 16.06.2010 01:28
jeziu (wcale nie mam na mysli naszego uzytkownika) to juz nie mozna spokojnie zagrac w rodzima wersje a tu juz mowia o czesci kolejnej, czy to swiat staje na glowie czy co?? :/ MASAKRA
1004 #2 twig
dnia 16.06.2010 01:40
Nic nie staje na głowie - to się nazywa recycling Sweet
Spora część trzeciej części powstała pewnie z resztek pozostałych po dwójce. Silnik jest ten sam, więc wszystko co dało się wykorzystać z poprzedniej części (modele postaci, mebli, budynków) skraca cykl produkcyjny trójki.
1062 #3 SilverMoon666
dnia 16.06.2010 08:37
Nie jest źle, chociaż ja jeszcze nie zagrałam w część 2..Czekam na wersję PL.
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?