Alpha Polaris
Według informacji prasowej przesłanej przez The Games Company – światowego wydawcy przygodówki Alpha Polaris, premiera gra nastąpi w I kwartale 2011 roku.

Alpha Polaris jest pierwszym poważniejszym projektem fińskiej grupy Turmoil Games. Akcja rozgrywa się na skutej lodem Grenlandii, gdzie wcielając się w norweskiego biologa Rune’a Knudsena, zwiedzimy tytułową stację badawczą. Bohater jeszcze nie wie, że gdzieś w mrocznych zakątkach bazy czai się niebezpieczeństwo.

Główną cechą tego horroru ma być innowacyjna oprawa graficzna, w tym realistycznie zrealizowany cykl dnia i nocy. Oznacza to, że dużą rolę będzie odgrywało oświetlenie lokacji. Dobrym przykładem tego efektu jest obrazek, jaki znajdziecie w naszej galerii.


   

Komentarze


1004 #1 twig
dnia 16.06.2010 00:57
"norweskiego biologa Rune'a Knudsen'a"
Błagam, nie piszcie tak - ludziom się to zapamiętuje i powtarzają ten błąd.

"będziemy mogli oglądać w różnych częściach doby"
Składniej byłoby "o różnych porach dnia i nocy".

Gra zapowiada się ciekawie. Kojarzy mi się z Prisoner of Ice (mam tylko nadzieję, że Alpha Polaris nie będzie aż tak letalna Sweet).
292 #2 Przemo
dnia 16.06.2010 01:16
Widzisz Twig, jesteś taki szybki, że nawet nie dasz poprawić newsa. Zawsze udostępniam wpierw dla administratora, żebym mógł sprawdzić niektóre rzeczy (bo z punktu edycji nie zawsze widać), ale teraz nie zwróciłem uwagi.
1062 #3 SilverMoon666
dnia 16.06.2010 08:58
Gra zapowiada się ciekawie, pewnie zagram Pfft
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?