Snakes of Avalon
Już niedługo fani amatorskich produkcji będą mogli zagrać w najbardziej nietypową i pokręconą fabularnie przygodówkę, jaka powstała w ciągu ostatnich kilku lat. Wcielimy się bowiem w rolę zdegenerowanego alkoholika, który większość swojego życia spędził na testowaniu trunków w pobliskich barach. Intrygujące?

Pomysłodawcą i osobą odpowiedzialną za scenariusz jest Igor "Ascovel" Hardy, który prowadzi własny blog A Hardy Developer's Journal. Poprosiłem go o krótkie streszczenie fabuły: Snakes of Avalon (Węże Avalonu) jest surrealistyczną opowieścią o bywalcu tanich barów - wiecznie nietrzeźwym Jacku, który podsłuchuje w jednym z tego typu lokali rozmowę dwóch osób, planujących okropne morderstwo. Jack postanawia powstrzymać diaboliczną parę, ale nie będzie to łatwe. Szczególnie, że musiałby przezwyciężyć swoje alkoholowe uzależnienie, pogardę i lekceważenie otoczenia, jak i nauczyć się odróżniać rzeczywistość od halucynacji.

Oprócz mnie w skład teamu wchodzą: Alex van der Wijst, który ma na koncie już kilka świetnych niezależnych przygodówek (Winter Rose, Charlie Foxtrot, Besieged), oraz Thomas Regin, twórca muzyki do znanych komercyjnych gier z serii Blackwell i Emerald City Confidential. Gra jest na ukończeniu i będzie niedługo dostępna. Za darmo!


Snakes of Avalon będzie oferować wiele atrakcji, m.in. halucynacje, morderstwa, możliwość gry wyniszczonym fizycznie, zataczającym się alkoholikiem, a także stylowy soundtrack stworzony przez profesjonalistę. Gra pojawi się najpierw w angielskiej wersji językowej, ale planowane jest również tłumaczenie na polski. Kilka screenów z gry możecie obejrzeć w naszej galerii. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?