Poznań Game Arena
Nowy projekt Międzynarodowych Targów Poznańskich w Warszawie! W październiku bieżącego roku lider polskiego rynku wystawienniczego zorganizuje nowe wydarzenie: ON/OFF - Targi Elektroniki Użytkowej i Gier Video. ON/OFF powstaje na bazie sześcioletnich doświadczeń i sukcesów projektu Poznań Game Arena (PGA). Konsumenckie targi nowych technologii odbędą się w dniach 22-24 października 2010 r. w Centrum EXPO XXI w Warszawie.

ON/OFF to pierwszy w Polsce event, podczas którego można zobaczyć najnowsze produkty i rozwiązania technologiczne z zakresu szeroko rozumianej elektroniki użytkowej. Wydarzenie utrzymane będzie w interaktywnej konwencji zapewniającej możliwość bezpośredniego doświadczenia wszystkich prezentowanych nowości. To okazja do poznania przedpremierowych produktów, nowoczesnych rozwiązań, najnowszych gier i spotkań z gwiazdami: celebrytami i twórcami gier.

Zakres tematyczny targów obejmuje m.in.: telewizory, sprzęt audio, telefony komórkowe, kino domowe. ON/OFF to oczywiście także prezentacja najnowszych laptopów, sprzętu komputerowego, gier video oraz zagadnień związanych z komunikacją bezprzewodową i technologią 3D.

Udział w wydarzeniu zapowiedzieli już liderzy poszczególnych branż, którzy swoją obecnością i prezentowanymi produktami zapewnią najwyższą jakość wydarzenia. O odpowiednią promocję wydarzenia zatroszczą się ogólnopolskie media. O szczegółach będziemy sukcesywnie informować na stronie internetowej wydarzenia http://www.mtp.pl. Otwarcie strony nastąpi w połowie czerwca br.

Serdecznie zapraszamy do udziału w ON/OFF, w wydarzeniu podczas którego technologiczne nowości i produkty, które wkrótce zrewolucjonizują pojęcie domowej rozrywki zostaną przedstawione w niespotykanej dotąd w naszym kraju konwencji.

Z poważaniem

Rafał Błachowski
Dyrektor Projektu ON/OFF


   

Komentarze


1160 #1 Don Mielon
dnia 18.05.2010 19:50
Jak można było przenieść PGA do Warszawy? :| Kpina... Do tego nazwa jest kretyńska.
1004 #2 twig
dnia 18.05.2010 20:04
Może głupie pytanie, ale w świetle wszechobecnej konsolizacji zapytam. Czy na tych nowych targach będą prezentowane gry PC-towe? Bo określenie "gry video" jest baaardzo niejasne (właściwie to chyba jest to określenie na gry wszelkiej maści, które nie są grami na PC...)
729 #3 Evillady
dnia 18.05.2010 20:33
Wiesz twig z uwagi na to, że targi odbędą się dopiero w październiku, to sami organizatorzy jeszcze nie bardzo wiedzą, jakie gry zostaną na nich zaprezentowane. Myślę, że stąd takie dosyć ogólne określenie.
1160 #4 Don Mielon
dnia 18.05.2010 20:55
Do gier video zaliczane są także pecetowe i nie wierzę żeby organizatorzy takiego konwentu w kraju gdzie pecety nadal są dominującą platformą mieli zrobić targi gier wyłącznie o konsolach.
1004 #5 twig
dnia 18.05.2010 21:05
Don Mielon: http://pl.wikipedia.org/wiki/Gra_wideo - dla każdego coś miłego.

Co do dominującej platformy:

"Serdecznie zapraszamy do udziału w ON/OFF, w wydarzeniu podczas którego technologiczne nowości i produkty, które wkrótce zrewolucjonizują pojęcie domowej rozrywki zostaną przedstawione w niespotykanej dotąd w naszym kraju konwencji."

Skoro zrewolucjonizować mają wkrótce to raczej nie mogą dominować już teraz Grin
1160 #6 Don Mielon
dnia 18.05.2010 22:30
Wikipedia bzdury sieje... Gry komputerowe należą do gier wideo, ale już np. określanie gier konsolowych mianem gier komputerowych to błąd (a zdarza się to nawet na "profesjonalnych" portalach dla graczy!). Tak mnie mama od dziecka uczyła Wink2

A w tym fragmencie chodziło pewnie o to, że to będzie jedna z atrakcji. Jestem pewny, że na tych targach gier na PC nie zabraknie.
729 #7 Evillady
dnia 19.05.2010 11:19
Zapytam u źródła, żeby rozwiać Wasze wątpliwości i zażegnać zarzewie kolejnego, potencjalnego konfliktu Wink2
729 #8 Evillady
dnia 19.05.2010 18:52
No i zgodnie z obietnicą zapytałam i dostałam odpowiedź, która myślę wielu uspokoi :) Odpowiedzi udzielił mi jeden z organizatorów dotychczas PGA obecnie ON/OFF, a brzmi ona następująco:

"Gry Video to zarówno gry PC/Laptop jak i konsolowe oczywiście. Gier PC też nie zabraknie. W końcu na czym najlepiej pokazać moc nowoczesnych laptopów, jak nie na grach :)"

No i myślę, że to kończy dyskusję, która na szczęście jeszcze nie zdążyła się na dobre rozpocząć Wink2
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?