Lost Horizon
Przygodówka Lost Horizon, nad którą pracuje niemieckie studio Animation Arts (odpowiedzialne również za popularną serię Secret Files), doczekała się wreszcie rozbudowanej strony internetowej. Widać, że twórcy pragną uchwycić niebywały klimat gry, nawiązujący do starych produkcji kinowych.

Cała strona stworzona jest we flashu, przez co może trochę dłużej się wczytywać. Warto poczekać, gdyż znajdziemy na niej sporo screenshotów, udostępniony wcześniej zwiastun gry, nieco informacji o fabule, a także trzy artworki, w sam raz nadające się na tło pulpitu. Witryna dostępna jest w kilku wersjach językowych, m.in. w języku angielskim i niemieckim.

Poznaliśmy również wymagania sprzętowe niezbędne do uruchomienia przygodówki:

- Windows® XP/Vista™/7
- Pentium® IV 1.2 GHz
- 512 MB RAM
- Karta graficzna 64 MB lub lepsza
- DirectX® 9 kompatybline z 16 bitową kartą dźwiękową (opcjonalnie)
- Czytnik DVD-ROM
- 1,5 GB HDD


Gra przeniesie nas do roku 1936, w którym młodzi zwolennicy nazizmu podróżując po różnych zakątkach świata poszukują jakiejś okultystycznej broni (która ma ponoć pomóc w dalszych podbojach) oraz klucza artefaktu, pozwalającego otworzyć wrota do mistycznego Królestwa Shambala. Kiedy Fenton Paddock, brytyjski żołnierz oraz nieszczęśliwy przemytnik pyta o zagubioną niedawno ekspedycje w Tybecie, nie ma pojęcia, że jego poszukiwania poprowadzą go przez trzy kontynenty oraz pozna on sekret, który wywróci świat do góry nogami.

Premiera Lost Horizon została ustalona na III kwartał 2010 roku. Zapraszamy także do naszej galerii, gdzie znajdziecie całkiem pokaźną liczbę screenów z gry.


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?