cdPROgram
Rewolucja w CDProgramie! - zapowiedziana podczas wiosennej konferencji CD Projekt, nastąpi już jutro!. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami od jutra każdy uczestnik CDProgramu otrzyma dostęp do wszystkich tytułów dostępnych na platformie GOG.com! – to oznacza ponad 210 tytułów do pobrania za pomocą CDPunktów, bez zabezpieczeń, bez płatności, bez zbędnych formalności!

"Przez ostatnie miesiące otwartej bety CDPROgramu testowaliśmy razem z naszymi użytkownikami mechanizm i nowe założenia CDPROgramu. Chcieliśmy, by był jak najbardziej użyteczny i działał dla każdego i w każdych warunkach. Wsłuchiwaliśmy się również w opinie naszych użytkowników. Poprawialiśmy najważniejsze rzeczy, zwiększyliśmy ilość dostępnych do pobrania tytułow, dodaliśmy mechanizm wyszukiwarki i usprawniliśmy mechanizm pobierania gier. Chcieliśmy, by skupiona wokół CD Projektu społeczność graczy miała realny wpływ na funkcjonowanie CDPROgramu. Dzięki temu możemy dziś zaoferować wszystkim graczom najlepszą ofertę programu lojalnościowego na polskim rynku gier komputerowych." – Hubert Habas, PR Manager

Wszystkie gry z oferty CDPROgramu i GOG.com dostępne będą w dwóch progach cenowych - 150 i 300 CDPunktów, w wasze ręce trafi pełen katalog gier video dostępnych na platformie GOG.com, a wśród nich takie kultowe produkcje jak: Fallout, Arcanum, Duke Nukem 3D, czy Heroes of Might and Magic 3.

Serwis GOG.com - Good Old Games (Stare Dobre Gry) to najlepsze miejsce w sieci, jeśli szukasz klasycznych gier na PC. Serwis oferuje wybór najlepszych gier na komputery osobiste, za niewiarygodnie niską cenę oraz bez utrudniających życie zbędnych zabezpieczeń. GOG.com to coś więcej niż kolejny sklep internetowy z cyfrowo dystrybuowanymi grami. To miejsce dające do dyspozycji użytkowników obszerną część społecznościową, dzięki której każdy może oceniać, recenzować i rozmawiać o najpopularniejszych i najbardziej lubianych klasykach na PC.

*informacja prasowa

Od Redakcji: Więcej na temat oferty oraz sposobu działania cdPROgramu można przeczytać na stronie: http://www.cdprojekt.pl/CDPROgram. Natomiast tutaj znajdziecie listę przygodówek dostępnych w serwisie gog.com: http://www.gog.com/en/search/sort/genre/adventure


   

Komentarze


1004 #1 twig
dnia 28.04.2010 18:22
"po ówczesnym zalogowaniu się" - że co?
"najdziecie" - ?!

ówczesny - istniejący w czasach, o których była mowa

najść, nachodzić
1. odwiedzić kogoś wbrew jego życzeniu lub bez zapowiedzi
2.o uczuciach, emocjach: ogarnąć kogoś
3. pot. pojawić się lub zgromadzić gdzieś
4. daw. napaść zbrojnie
292 #2 Przemo
dnia 28.04.2010 18:26
Miałem na myśli to, że trzeba zalogować/zarejestrować się, żeby zobaczyć ofertę/listę gier dostępnych w cdPROgramie.
1004 #3 twig
dnia 28.04.2010 18:26
czyli "po wcześniejszym zalogowaniu się" i "znajdziecie"
292 #4 Przemo
dnia 28.04.2010 18:31
Też
660 #5 Madzius888
dnia 28.04.2010 18:35
A za euroGOMbki też będzie można? Grin
100 #6 rachelka
dnia 01.05.2010 13:09
To fajnie :) bo wcześniej były tylko niektóre tytuły dostępne :) a z tych to już wszystko miałam albo nie chcę mieć :)
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?