Monkey Island (gra)
Fani Monkey Island zdecydowanie nie mają na co narzekać. Tego lata do sprzedaży trafi edycja specjalna drugiej części gry - MI2: LeChuck's Revenge. Co jakiś czas pojawiają się nowe informacje ze sztabu pracującego na przygodówką, ale ta ostatnia przebiła sama siebie. Jako bonus w grze usłyszymy komentarze twórców całej serii, czyli samego Rona Gilberta, pracującego obecnie dla Telltale Games - Dave'a Grossmana oraz Tima Schafera. Wszyscy Ci Panowie spotkali się po wielu latach w jednym studiu, by przypomnieć sobie stare czasy. Jako zapowiedź, LucasArts udostępnił film, który obejrzycie pod tym linkiem. Zapraszam także do galerii na stronie, gdzie umieściłem kilka nowych obrazków.


   

Komentarze


1004 #1 twig
dnia 28.04.2010 14:52
Moim zdaniem te komentarze to jedyny powód, dla którego warto byłoby kupić odświeżoną, drugą część Małpiej Wyspy. Pierwsza część tego bajeru nie miała więc w moich oczach nie warta była pieniędzy, które sobie za nią zażyczono. Nowa, prawdziwa Małpia Wyspa (a nie to "coś" serwowane ostatnio przez TT) - na to czekam.
292 #2 Przemo
dnia 28.04.2010 15:34
Często pojawiają się podobne głosy, ale taka Edycja Specjalna ma sporo zalet. Zawsze można przejść na tryb klasyczny - ten chyba niczym się nie różni od oryginału. Przynajmniej gra jest łatwo dostępna i mogą w nią zagrać młodsi fani gatunku, którzy z MI nie mieli do czynienia, do tej pory. :)
1269 #3 crouschynca
dnia 28.04.2010 16:48
Ja czekam na wersję pudełkową, ale boję się, że się nie doczekam, tak jak w przypadku odświeżonej "jedynki". Oczywiście, jeśli takie wydania w końcu by się ukazały, to nie bez znaczenia byłaby ich cena.
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?