PlaySpot.pl (sklep internetowy)
Spółka handlowa eCommerce Group działająca na terenie Polski zamierza uruchomić w najbliższym czasie kolejne przedsięwzięcie dla maniaków wirtualnej rozrywki – PlaySpot.pl.

PlaySpot.pl będzie platformą zajmującą się sprzedażą szeroko rozumianej rozrywki. W jego asortymencie znajdą się nowe gry przeznaczone na komputery klasy PC oraz konsole PlayStation 3, Xbox 360, PSP, Wii, PS2 i NDS. Kącik dla siebie otrzymają również koneserzy dobrego kina. W ofercie sklepu znajdą się najświeższe filmowe produkcje dostępne na nośnikach DVD oraz blue-ray. Natomiast, osoby lubiące spędzać wolny czas w nieco bardziej realny sposób będą mogły zakupić rozmaite gry planszowe, a także gadżety filmowe oraz gamingowe.

Pod nazwą PlaySpot.pl kryje się także wysokiej klasy serwis społecznościowy, wykorzystujący najnowocześniejsze techniki networkingu. Strona będzie przystosowana do bezpośredniego umieszczania materiałów z takich popularnych serwisów jak Twitter, Blip, YouTube, FaceBook, MySpace, GaduGadu, czy Wykop. Dodatkowym atutem będą częste aktualizacje, recenzje, opinie, gameplay’e oraz newsy na temat najpopularniejszych gier na rynku.

Głównymi cechami, mającymi zachęcić użytkowników do częstego odwiedzania serwisu mają być niskie ceny, duży wybór produktów, nowoczesne technologie, funkcjonalność, łatwość wyszukiwania potrzebnych informacji oraz wysoka jakość usług.

Więcej szczegółów powinniśmy poznać już wkrótce. Będziemy Was informować na bieżąco o postępach w pracach nad playspotem.


   

Komentarze


1280 #1 kicitka
dnia 31.03.2010 22:41
Zobaczymy, zobaczymy...Dreamer
292 #2 Przemo
dnia 31.03.2010 22:46
Ano zobaczymy. Przydałby się jakiś sklep ze strefą niskich cen dla przygodówkowiczów. :) Chociaż, i tak za bardzo narzekać nie możemy. :)
512 #3 Zajawkarz
dnia 01.04.2010 13:24
i może fajnie, ale nie jestem wielkim optymistą co do samej strony - zresztą czemuż bym miał być jak ja nie znoszę Facebook-ów, Twitter-a itp. - przestarzałe strony, które wyglądają paskudnie - zero graficznego ładu, formatowania dobrze tesktu - gdyby była usługa łączenia porządnych blogów i mini stronek tworząc społeczność to tak!
1385 #4 www playspot pl
dnia 11.04.2010 11:48
gdzieś już czytałem o tej stronie. podobno ma to być jakiś hicior jeśli chodzi o sklepy. Zobaczymy
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?