INFO (aktualizacja strony)
W dniach od 25 do 26 marca w Warszawie, w klubie Loft 44 odbyła się konferencja prasowa zorganizowana przez CD Projekt. Największą firmę w Polsce zajmującą się branżą gier komputerowych, choć nie tylko. Na konferencję został zaproszony także wysłannik Adventure Zone. Co więcej naszej redaktorce zapewniono ekskluzywne, 30 minutowe spotkanie w cztery oczy z przedstawicielem firmy dtp entertainment AG - Claasem Wolterem. Przypomnijmy, że dtp to firma, która planuje wydanie najnowszej gry Jane Jensen pt., Gray Matter. Fanom gier przygodowych nie trzeba tej Pani przedstawiać. Jane jest odpowiedzialna za legendarną już serię Gabriel Knight. Czego udało się nam dowiedzieć o tej grze oraz z jakimi innymi tytułami mogliśmy się zapoznać w czasie tej konferencji dowiecie się już niedługo. W przygotowaniu mamy bowiem obszerną realcję z tego wydarzenia oraz zapowiedź gry Gray Matter. Sami będziecie się mogli przekonać, czy warto czekać na ten i inne tytuły umieszczone przez CD Projekt w planie wydawniczym na ten rok.


   

Komentarze


292 #1 Przemo
dnia 26.03.2010 16:07
Jestem pod wrażeniem Evil, ale spodziewałem się tego. Wink2 Wiedziałem, że z konferencji będziesz chciała wyciągnąć jak najwięcej. Wink2 Czekamy na relację. :)
729 #2 Evillady
dnia 26.03.2010 16:12
Sama jestem pod wrażeniem, bo CDP naprawdę dołożyło starań, żeby wszystko wypadło profesjonalnie. Dziś dzień drugi, ale spotkanie kończące konferencję zaplanowane jest na wieczór więc relacja będzie najwcześniej w niedzielę, chociaż nie mogę tego terminu zagwarantować Wink2
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?