Simon the Sorcerer 5: Kto nawiąże kontakt?
Kontynuacja jednej z najbardziej popularnych serii gier przygodowych! Tym razem nastoletni Simon przy pomocy czarów ratuje świat…Jako oficjalny dystrybutor gier firmy The Games Company mamy zaszczyt poinformować, że zostaliśmy wydawcą w Polsce gry Simon the Sorcerer 5: Kto nawiąże kontakt? – klasycznej gry przygodowej typu point & click, będącej kontynuacją jednej z najbardziej popularnych serii gier przygodowych, w której nastoletni czarodziej imieniem Simon znów zabiera się za czarowanie by ratować świat. Tym razem zmaga się
z przebrzydłymi, żądnymi ziemskich bogactw kosmitami. Akcja gry rozgrywa się w futurystycznym świecie, gdzie zadaniem gracza jest przeniesienie się do przeszłości by przypomnieć Simonowi, że jako tako potrafi posługiwać się magią.

Gra jest dziełem niemieckiej firmy Silver Style, znanej z produkcji słynnych przygodówek, takich jak Everlight: Power to the Elves czy Simon the Sorcerer 4: Chaos Happens.

Simon the Sorcerer 5 ukaże w polskiej wersji językowej, w naszej serii The Adventure Collection w cenie 49,90 PLN. Dokładną datę wydania podamy już wkrótce.

OPIS GRY:
Odbądź podróż w czasoprzestrzeni przy pomocy najróżniejszych wehikułów (np. statkiem kosmicznym na parę), odwiedź 24 odmienne lokacje i zmagaj się z zadaniami od blisko 20 interaktywnych postaci. Część ze spotykanych osób to zupełnie nowi bohaterowie (m.in. pirat-transwestyta albo kret na etacie tajnego agenta), inni – jak Swumpling – znani są z wcześniejszych odsłon serii. Z każdą z postaci Simon może prowadzić dialog,
Ty zaś decydujesz, czy rozmowa ma przebiegać w sposób uprzejmy, czy może czarodziej ma pozwolić sobie na lekką nutkę cynizmu albo całkowitą bezczelność.

Drugim, obok dialogów, istotnym elementem gry są zagadki, niektóre rozwiązywalne na kilka sposobów. Przed utknięciem na co trudniejszych łamigłówkach chroni wbudowany system wskazówek, z którego mogą korzystać początkujący gracze. Starzy wyjadacze także mogą podpierać się systemem pomocy, by sprawdzić, ile misji pozostało im do zaliczenia na danym etapie rozgrywki. Ostatnia z rzeczy, jakie nadają przygodówce specyficznego klimatu, to oprawa graficzna z efektem cell-shading, który podkreśla jeszcze bardziej komiksowo-rysunkowy charakter gry.

W grze zaimplementowano specjalny system, który poprzez podejmowane przez gracza decyzję wpływa na cechy charakteru głównego bohatera, co w ostateczności prowadzi do kilku różnych zakończeń fabuły.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
• 5 część słynnej na całym świecie serii Simon Sorcerer
• fascynująca historia pełna niespodzianek
• pięć różnych scenariuszy gry
• 24 odmienne lokacje
• blisko 20 interaktywnych postaci
• bardzo szczegółowa grafika 2D/3D w technice cell-shading
• intuicyjny system sterowania
• system pomocy zarówno dla ekspertów jak i początkujących graczy
• zintegrowana funkcja pomocy
• polska wersja językowa (napisy)!Zapraszamy do naszego sklepu www.exerion.pl

Więcej informacjiy: Simon the Sorcerer 5: Kto nawiąże kontakt?

Oficjalna strona: www.simon-the-sorcerer-5.com

Seria The Adveture Collection (TAC) to gratka dla wielbicieli gier przygodowych. Specjalnie wybrane tytuły najwyższej jakości, starannie zlokalizowane i przygotowane do wydania w Polsce. Seria The Adventure Collection to gwarancja jakości i świetnej zabawy.
Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony TAC: www.tac.iqp.pl


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?