Once Upon a Time in Japan
Czarne chmury krążą od pewnego czasu nad Abborado Studios - teksańskim developerem, którego pierwszym projektem jest przygodówka Once Upon a Time in Japan: Earth. Jak się dowiadujemy od Jareda Morante, firma boryka się z poważnymi problemami finansowymi, więc prace nad grą zostają wstrzymane. Jednocześnie producent uspokaja, że projekt nie zostaje do końca porzucony i jeśli tylko sytuacja w firmie ulegnie poprawie, przygodówka będzie tworzona dalej.

Once Upon a Time in Japan: Earth to klasyczna przygodówka point and click traktująca o kulturze dalekiego wschodu (a konkretnie siedemnastowiecznej Japonii). Jako samuraj Zenjiro zmuszeni będziemy odszukać własną rodzinę, którą opuściliśmy 16 lat wstecz, zaraz po zakończeniu wojny. Założeniem twórców było stworzenie jednolitej fabuły podzielonej na trzy części, co w obecnej sytuacji może wyglądać na trudne do wykonania. Do tej pory, w internecie udostępniono jedynie trzy screeny z gry oraz garść informacji.


   

Komentarze


1269 #1 crouschynca
dnia 04.03.2010 20:30
Cóż mam powiedzieć, smutna wiadomość po prostuCry . Dobrze, że przynajmniej jest jeszcze nadzieja i prace nad grą ruszą dalej jak tylko firma wyjdzie z dołka finansowego.

Szkoda tej gry bo zapowiada się interesująco. Bardzo bym chciała zagrać w przygodówkę w starym, dobrym stylu, której akcja toczy się w dawnej Japonii. Poza tym, na screenach gra prezentuje się bardzo ładnie i przypomina mi nieco "Mulan" Disneya.
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?