Machinarium
Machinarium, niezwykle oryginalna, pomysłowa i wciągająca przygodówka. Jej największymi atutami są: fabuła, pomysł, grafika i niesamowity klimat!Z ogromną radością spieszymy poinformować, że dostępne jest już w sprzedaży unikatowe, polskie wydanie jednej z najbardziej oczekiwanych przygodówek tego roku – oryginalnej, ambitnej i nowatorskiej gry – Machinarium!

W Machinarium wszystko jest wyjątkowe – bohater, klimat, zagadki, grafika, muzyka… Gra zdobywa wyjątkowe, bardzo wysokie oceny w mediach o grach komputerowych – krajowych i zagranicznych a gracze na całym świecie zachwycają się oryginalnością i pomysłowością tej niezwykłej przygodówki. Dlatego właśnie uznaliśmy, że taka gra zasługuje na wybite wydanie.

Nasze polskie, unikatowe wydanie tej gry zawiera:

• oryginalne, metalowe pudełko ze specjalnym wycięciem na płytę,
• płytę DVD z grą po polsku w 2 wersjach (PC i MAC),
• soundtrack (14 utworów w formacie MP3 i FLAC),
• album EP (5 utworów w formacie MP3 i FLAC),
• duży, rozkładany, kolorowy plakat z gry.

Cena tego unikatowego i jedynego wydania to TYLKO 49,90 PLN.

O grze Machinarium

Machinarium to wybitna przygodówka typu point & click, niezwykła i pomysłowa w każdym calu!
Jej największymi atutami są przede wszystkim: fabuła, pomysł, grafika i niesamowity klimat – wszystko wciąga od samego początku.

Gra jest dziełem niezależnego czeskiego studia, Amanita Design, autorów obydwu części flashowych przygodówek – Samorost, które zyskały spore grono fanów, a nowsza z nich, podczas dziewiątej edycji Independent Games Festival, zdobyła główną nagrodę w kategorii najlepszej gry przeglądarkowej.

Niesamowity klimat panujący w grze dodatkowo podkreśla wspaniała muzyka, której kompozytorem jest Tomáš Dvořák, znany jako Floex, odpowiedzialny za ścieżkę dźwiękową obu części Samorostów.

Jako ciekawostkę należy dodać, że w grze nie występują prawie w ogóle żadne dialogi – jest ”niema”. Cały klimat budowany jest za pośrednictwem atrakcyjnej narracji w postaci komiksowych dymków oraz bajecznych, ręcznie rysowanych scenerii, które przyniosły twórcom nagrodę "Excellence in Visual Art".

Machinarium zbiera doskonałe recenzje, wśród nich wiele jest ocen na poziomie 90% i 100%! CD Action, prestiżowy polski magazyn o grach komputerowych ocenił grę na 90%: „Przygodówka niemal bez słów. Gra niemal bez wad. Nie sposób się od niej oderwać”. Dodatkowo, Machinarium otrzymało od CD Action specjalne wyróżnienie – „CD Action poleca”, wyróżnienie, które przyznawane jest bardzo rzadko, tylko i wyłącznie grom wybitnym!!!

Gra Machinarium ukała się w polskiej wersji językowej, w największej serii gier przygodowych - The Adventure Collection.

Opis gry:
Celem gracza, który wciela się w postać robota zesłanego na złomowisko. jest powrót do miasta Machinarium, gdzie musi ocalić swoją dziewczynę, władcę miasta i pokonać złe roboty z Black Cap Brotherhood – aby tego dokonać, gracz musi wykorzystać swój intelekt i znalezione przedmioty do rozwiązania łamigłówek.

Najważniejsze cechy:
• klimat gry, oryginalność i pomysłowość od początku do końca!
• fantastyczna przygoda
• bajkowe oprawa graficzna, klimatyczne lokacje, ręcznie rysowane scenerie
• zaskakujące, oryginalne mini gierki, puzzle i łamigłówki angażujące intelekt, spryt, pomysłowość
• dopracowane do perfekcji animacje postaci
• przepiękna, budująca nastój w grze muzyka
• polska wersja językowa!Zobacz jak wygląda gra i zagraj w wersję demonstracyjną!
Więcej informacji: Machinarium PL

Patronat nad grą objęli:
Onet.pl - Polski Portal Internetowy
CD-Action (CDA) - największe w Polsce pismo dla graczy
Dziennik Gazeta Prawna - ogólnopolski dziennik zawierający bieżące informacje z kraju i ze świata, opiniotwórcze komentarze ekspertów, pogłębione analizy biznesowo-prawne, a także bogaty serwis ekonomiczny
Adventure Zone - serwis poświęcony w pełni grom przygodowymSeria The Adveture Collection (TAC)
to gratka dla wielbicieli gier przygodowych. Specjalnie wybrane tytuły najwyższej jakości, starannie zlokalizowane i przygotowane do wydania w Polsce. Seria The Adventure Collection to gwarancja jakości i świetnej zabawy.
Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony TAC: www.tac.iqp.pl   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?