Return to Mysterious Island 2: Mina's Fate
Kontynuacja historii z poprzedniej części, która z kolei toczyła się po wydarzeniach
z „Tajemniczej Wyspy” Juliusza Verne’a.

Mamy zaszczyt poinformować, że w dniu dzisiejszy trafiła do sprzedaży w całej Polsce znakomita gra przygodowa - Return to Mysterious Island 2. Jest to kontynuacja historii z poprzedniej części, która z kolei toczyła się po wydarzeniach z „Tajemniczej Wyspy” Juliusza Verne’a. Gra ukazała się w polskiej wersji językowej, w naszej serii The Adventure Collection, w rewelacyjnej cenie 49,90 PLN.Opis gry:
Return to Mysterious Island 2 zaczyna się od katastrofy helikoptera, który przybył na ratunek młodej żeglarce o imieniu Mina. Dziewczyna przeżyła, ale ponownie została uwięziona na wyspie. Nagle, na jej oczach nieznana choroba dotyka rośliny, zagrażając również życiu zwierząt na wyspie. Mina eksploruje wyspę aby zlokalizować źródło infekcji. Przeszukując na próżno bazę Kapitana Nemo oraz ruiny nieznanej cywilizacji, wreszcie rozumie, że przyczyną nadciągającej katastrofy są czynniki zewnętrzne. Jedynym sposobem, aby uratować to naturalne, cudowne środowisko jest ponowne uruchomienie tarczy chroniącej wyspę. Jeżeli Mina podejmie taką decyzję, podobnie jak kiedyś Kapitan Nemo, nie będzie miała możliwości powrotu do cywilizacji ...

Najważniejsze cechy:
• znakomita gra przygodowa oparta na interfejsie point'n'click
• wiele lokacji do eksploracji oraz zagadek o różnym stopniu trudności do rozwiązania
• połączenie przygody z nauką, ekologią i fantastyką
• alternatywne odgrywanie roli Miny lub jej małpki Jep
• innowacyjny gameplay zsynchronizowany z iPhone polska wersja językowa (napisy)!Zapraszamy do naszego sklepu www.exerion.pl

Więcej informacji: Return to Mysterious Island 2 PL

Patronat nad grą objęli:
Onet.pl - Polski Portal Internetowy oraz Adventure Zone - serwis poświęcony w pełni grom przygodowym.Seria The Adveture Collection (TAC) to gratka dla wielbicieli gier przygodowych. Specjalnie wybrane tytuły najwyższej jakości, starannie zlokalizowane i przygotowane do wydania w Polsce. Seria The Adventure Collection to gwarancja jakości i świetnej zabawy.
Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony TAC: www.tac.iqp.pl


   

Komentarze


1269 #1 crouschynca
dnia 19.02.2010 17:39
Wspaniała wiadomość na koniec tygodniaUp . Pierwsza część bardzo mi się podobała. Cieszę się, że w kontynuacji nie zabraknie Jepa. Ta małpka jest wprost rozkoszna i polubiłam ją od pierwszego wejrzenia:) . Liczę na to, że nowe przygody Miny nie zawiodą moich oczekiwań.
1195 #2 czakalaka
dnia 20.02.2010 10:16
Pierwsza część nie specjalnie przypadła mi do gustu ale może kiedyś zagram
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?