IQ Publishing (firma)
Mamy zaszczyt poinformować, że w naszej serii The Adventure Collection ukaże się Atlantis Evolution – wspaniała gra przygodowa ze stajni Microids - wiodącego obecnie producenta przygodówek, znanego choćby z serii Syberia czy Sill Life.
Atlantis Evolution to kolejna część udanej serii przygodówek pod nazwą „Atlantis”.
Gra ukaże się w polskiej wersji językowej w atrakcyjnej cenie 49,90 PLN!Opis gry:

Jest rok 1904. Curtis Hewitt, młody fotoreporter, wraca parowcem do Nowego Jorku. W trakcie podróży zostaje wciągnięty przez wir, który przenosi go do samego serca Atlantydy.

Hewitt staje się obcym przybyszem w krainie o wysoko rozwiniętej technologii a jednocześnie zacofanej wierze. Jego głównym zadaniem jest nie tylko powrót do domu, lecz również wyzwolenie mieszkańców Atlantydy spod panowania bezwzględnych bogów.

Eksploruj wioski i poznaj zwyczaje oraz wierzenia Atlantów, ukrywaj się głęboko w lesie, gdzie mieszkańcy nie mają odwagi wejść. Staw czoło egzotycznym i niebezpiecznym korytarzom jaskiń, przebądź podróż w czasie i cofnij się o 8 000 lat by odkryć zaginione miasto Atlantydy. Udaj się do okazałego pałacu, gdzie żyją tamtejsi bogowie, by stanąć przed ich wyrocznią.

Z czasem wszystko się wyjaśni… na razie oczekuje przeznaczenie!

Najważniejsze cechy:

* realistyczne połączenie fabuły i wyzwania
* pięknie osadzone filmowe środowiska
* mnóstwo rozmaitych zagadek i mini gier
* nowoczesna grafika 3D
* wspaniała ścieżka dźwiękowa
* polska wersja językowa (napisy)!

Zapraszamy do naszego sklepu www.exerion.pl

Więcej informacji: Atlantis Evolution PL

Patronat nad grą objęli: Playback.pl - portal rozrywkowy i magazyn internetowy w jednym oraz tawernagier.pl - serwis zajmujący się promocją gier na PC i konsole.

Seria The Adveture Collection (TAC) to gratka dla wielbicieli gier przygodowych. Specjalnie wybrane tytuły najwyższej jakości, starannie zlokalizowane i przygotowane do wydania w Polsce. Seria The Adventure Collection to gwarancja jakości i świetnej zabawy.

Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony TAC: www.tac.iqp.pl

Cofnij się w czasie do serca legendarnej Atlantydy!

* Powyższy news jest informacją prasową udostępnioną przez firmę IQ Publishing.


   

Komentarze


1160 #1 Don Mielon
dnia 03.02.2010 18:58
49,90 zł? Sroga cena jak na tytuł z roku 2004... Tak czy inaczej cieszy mnie fakt, że IQ kontynuuje wydawanie przygodówek.
292 #2 Przemo
dnia 03.02.2010 20:48
49,90 zł to oficjalna cena. Na Allegro będzie można pewnie nabyć za ok. połowę. Tak jak teraz chodzi Lost Crown, czy Fenimore. Ja powoli uzupełniam sobie serię TAC.
1269 #3 crouschynca
dnia 05.02.2010 15:28
Bardzo się cieszę, że seria TAC się powiększa zarówno o starsze, jak i nowsze tytuły. Mam nadzieję, że IQ Publishing będzie dalej podążać tą drogą.

Co do oficjalnej ceny Atlantis Evolution, to mnie też ona trochę dziwi. Po cichu liczyłam, że będzie ona wynosić 29,90 zł, tak jak w przypadku innych starszych tytułów w tej kolekcji (obie Syberie oraz pierwsze Still Life). Mimo wszystko jednak, 49,90 zł to cena do przełknięcia. Samą grą prędzej czy później się zainteresuję, ale póki co, priorytetem na mojej liście zakupów jest na razie Art of Murder 3.
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?