Heavy Rain
Wielkimi krokami nadciąga jedna z najważniejszych premier tego roku (niestety tylko dla posiadaczy konsol PS3) - Heavy Rain. Przedstawiciele Sony obiecują, że będziemy mogli przetestować wersję demonstracyjną tej świetnie zapowiadającej się gry, ale to nie wszystko...

Do życia powołano właśnie oficjalną stronę internetową Heavy Rain - www.heavyrainps3.com. Fakt ten nie jest oczywiście niczym nadzwyczajnym, ale najlepsze czeka po zarejestrowaniu się - rejestracja umożliwia bowiem wzięcie udziału w interaktywnej, sieciowej rozgrywce zatytułowanej Four Days. Rozpocznie się ona dokładnie 26 stycznia i potrwa następne 3 tygodnie, a naszym zadaniem będzie rozwiązanie 3 głównych zagadek, co pomoże nam w ujęciu zabójcy. Oprócz tego, od wtorku do piątku każdego tygodnia czekają na nas pomniejsze (co nie znaczy że mnie ważne) zagadki do rozwikłania, a także interakcje z różnymi postaciami czy identyfikacja śladów prowadzących do rozwiązania zadania głównego.

Ponadto dzięki rejestracji na wspomnianej stronie otrzymamy kod promocyjny na koszulkę limitowanej edycji dla naszego awatara w usłudze Home (szkoda, że nie na prawdziwą koszulkę :))


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?