Still Life
Mamy przyjemność poinformować, iż lokalizacja gry Still Life 2 dobiega końca. Obecnie trwają ostateczne prace "kosmetyczne" związane z polską wersją językową. Chcielibyśmy podzielić się z Wami pierwszymi efektami naszej pracy - pierwszymi polskimi screenshotami z gry. Mamy nadzieje, że Wam się spodobają! :)

Przypominamy jednocześnie, że gra ukaże się w polskiej wersji językowej (napisy) w naszej serii The Adventure Collection (www.tac.iqp.pl) - jedynej i unikalnej serii poświęconej wyłącznie grom przygodowym!

Polska premiera planowana jest na drugą połowę listopada. Cena gry została ustalona na bardzo atrakcyjnym poziomie i wynosi zaledwie 49,90 PLN!

Galeria screenów z gry dostępna jest po kliknięciu na poniższy link
http://www.iqp.pl/media/SL2_PL
(uwaga: galeria będzie sukcesywnie wzbogacana!)
Still Life 2 to kontynuacja kultowej „jedynki” - dalsze przygody agentki FBI, Victorii McPherson. Pierwsza część została bardzo entuzjastycznie przyjęta przez graczy na całym świecie a jej wysoka jakość i niezwykła grywalność została doceniona przez media branżowe. Tym razem prowadzone przez agentkę śledztwo będzie obfitowało w jeszcze ciekawsze zagadki i wyzwania! Twoim zadaniem będzie ujawnienie tożsamości przestępcy, seryjnego mordercy z pierwszej części Still Life, który wymknął się sprawiedliwości.

Opis gry:

Jesień 2008, Victoria zostaje wysłana do stanu Maine, gdzie właśnie zostało znalezione ciało Ellen Dunnigan. Modus operandi i zapis wideo przesyłany do policji i prasy nie pozostawia żadnych wątpliwości co do tożsamości zabójcy: Oprawca z East Coast uderzył ponownie! Autopsja nie pomogła w ustaleniu żadnych tropów, gdyż po morderstwie ciało zostało dokładnie umyte przez sprawcę. Po raz kolejny zabójca nie dopuścił się żadnych błędów.

W motelu, gdzie zamieszkała w Main, Victoria trafia na artykuł dziennikarki Palomy Hernandez, traktujący o wszystkich dotychczasowych zbrodniach oprawcy z East Coast, w którym autorka krytykuje FBI za brak postępu w śledztwie. Wkrótce Victoria otrzymuje telefon od Hernandez z prośbą o wieczorne spotkanie. Dziennikarka twierdzi, że jest w posiadaniu kilku cennych wskazówek dotyczących zabójcy. Victoria stanowczo odmawia. Kilka chwil później, Paloma zostaje porwana przez Oprawcę ...
Rozpoczyna się szaleńczy wyścig z czasem, podczas którego gracz musi wcielić się zarówno w ścigającą Oprawcę Victorię, jak i uciekającą przed śmiercią Palomę.

Najważniejsze cechy:

- wciągający kryminał śledczy
- dwie bohaterki i dwa punkty widzenia
- wiele ciekawych łamigłówek
- intrygująca fabuła
- starannie dopracowana oprawa audio-wizualna nadająca grze niezwykłego klimatu
- polska wersja językowa!

Zapraszamy do naszego sklepu www.exerion.pl

Więcej informacji: Still Life 2 PL

Patronat nad grą objęli: Wydawnictwo AURUM, Wirtualna Polska - pierwszy horyzontalny portal internetowy w Polsce oraz Adventure Zone - serwis poświęcony w pełni grom przygodowym.

Seria The Adveture Collection (TAC) to gratka dla wielbicieli gier przygodowych. Specjalnie wybrane tytuły najwyższej jakości, starannie zlokalizowane i przygotowane do wydania w Polsce. Seria The Adveture Collection to gwarancja jakości i świetnej zabawy.

Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony TAC: www.tac.iqp.pl

Rozpocznij szaleńcze śledztwo!

*Powyższy news jest informacją prasową udostępnioną przez firmę IQ Publishing


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?