Syberia II
Do serii The Adventure Collection trafia druga część Syberii, nad którą Adventure Zone objęło patronat medialny. Grę można zamówić, m.in w sklepie exerion.pl. Poniżej szczegółowy opis produktu.

"Z radością informujemy, że w dniu dzisiejszym w sklepach na terenie całego kraju pojawiła się w sprzedaży gra Syberia II – kontynuacja kultowej już przygodówki!
Największą zmianą w stosunku do części pierwszej, naturalnie poza fabułą, jest jakość grafiki oraz ożywienie gry i zwiększenie dynamiki rozgrywki. Dodanych zostało szereg nowych efektów graficznych, jak: dynamiczne cienie czy animowany śnieg, akcja rozgrywa się w całkowicie nowych lokacjach (głownie na otwartej przestrzeni), otoczenie nie jest tak puste jak poprzednio, spotkamy więcej ludzi i postaci pobocznych (w tym ponad 25 postaci ludzkich i 10 zwierzęcych), więcej jest też scen dramatycznych. Gra wyjaśnia również szereg niewyjaśnionych wątków z części pierwszej.
Wciągająca fabuła oraz świetna grafika i dźwięk przykuwają uwagę na długi czas.
Gra jest pozbawiona przemocy i stanowi doskonałą propozycje zarówno dla młodszych, jak i dorosłych graczy! Scenariusz do gry, podobnie jak i do poprzedniej części, napisał znany francuski pisarz i artysta Benoit Sokal.
Syberia II ukazała się w polskiej wersji językowej, w naszej serii The Adventure Collection.Opis gry:

Prószy lekki śnieg, kiedy pociąg odjeżdża z Aralbadu. Kate, Hans i Oscar - lojalny, pełen humoru automat, wyruszają do Romansbourga, pierwszego z czterech światów, które zwiedzą w trakcie swej przygody. Po drodze czeka ich wiele przeszkód, niebezpieczeństw i złowrogich postaci, które staną im na drodze do wykonania misji. W czasie swych podróży zmienia się sama Kate - od ambitnej pani prawnik po chętnie podejmującą wyzwania podróżniczkę. Jak zareaguje w nowych sytuacjach? Czy dorosła do decyzji, które podjęła? To zależy tylko od Ciebie!

Najważniejsze cechy:

* niesamowita gra przygodowa zawierająca ciekawe zadania do wykonania
* wspaniała historia, która przykuje Twoją uwagę na wiele godzin
* możliwość komunikowania się z wieloma postaciami oraz odkrywania przedmiotów i wskazówek, które pomogą Ci w podróży
* interesujące, nowe postacie i dopracowane lokacje
* dynamiczne efekty graficzne i oświetleniowe
* pełna polska wersja językowa (dialogi + napisy)!"


   

Komentarze


1168 #1 migawka
dnia 07.11.2009 16:57
khmm, czy to nie jest już staroć?
292 #2 Przemo
dnia 07.11.2009 18:14
To jest wznowiona wersja (reedycja) wydana przez firmę IQ Publishing, zawierająca polskie napisy i oryginalne głosy. :)
1168 #3 migawka
dnia 07.11.2009 20:22
aha, czyli w ten sposób stara gra staje się nową
660 #4 Madzius888
dnia 07.11.2009 22:40
No i nie taki staroć.
A jaka gra cudna Dreamer
1168 #5 migawka
dnia 08.11.2009 15:54
przecież to staroć
729 #6 Evillady
dnia 08.11.2009 20:14
To prawda, że gra po raz pierwszy wyszła już jakiś czas temu, ale czy to umniejsza jej wartość? Syberia to już klasyka gatunku. Nie wszyscy mieli możliwość, żeby ją kupić lub w nią zagrać, krótko po premierze więc dzięki tej reedycji będą mieli szansę, żeby zaległości nadrobić. Ja osobiście reedycje bardzo ludzię. Dzięki temu mogę np. nadrobić braki w kolekcji hitów Lucas Arts.
210 #7 mertruve
dnia 08.11.2009 20:54
I jest to niepowtarzalna szansa poznac angielskie glosyWink2
64 #8 remkey
dnia 09.11.2009 20:49
To prawda, że gra nie jest najnowsza. I też się zdziwiłem, co nowego się ukazuje w związku z Syberią II. Ale gra jest moim zdaniem warta wznowień, tym bardziej, że angielską wersję jakoś tak milej wspominam, z polskiej pamiętam tylko "TO NIE DZIAŁA!" ;-))) No i Sokal ma ładną kreskę. Jak dla mnie w każdym razie.
729 #9 Evillady
dnia 09.11.2009 21:03
I możesz być pewny, że nie jesteś w tym upodobaniu odosobniony Wink2
1143 #10 ffrreeaakk
dnia 10.11.2009 11:38
Jestem pod wrażeniem, że ktoś to jeszcze wydaje w nowych wydaniach. Nie mam nic do Syberii bo to dzieło wybitne, ale nadal dużo jej na półkach sklepowych i to za połowę tej ceny. Skąd wiecie że ma opcjonalne angielskie głosy ? Zapewne nie ma bo na okładce wyraźnie jest tylko "gra w polskiej wersji". Źeby jeszce były tam dwie wersje językowe to co innego, ale ta gra to zupełna kopia z nową okładką. Wątpię czy ktoś to kupi.
24 #11 mendosa
dnia 10.11.2009 12:24
Przemo napisał: To jest wznowiona wersja (reedycja) wydana przez firmę IQ Publishing, zawierająca polskie napisy i oryginalne głosy.


Ale zarówno oficjalka IQP jak i nowinka na AZ, mówią o tym, że:

* pełna polska wersja językowa (dialogi + napisy)!


Ja już nic nie rozumiem ...
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?