The Lost Crown
Dzisiaj polska premiera gry The Lost Crown: A Ghosthunting Adventure, która w plebiscycie organizowanym przez Diehard GameFAN została ogłoszona jako gra roku przeznaczona na komputery osobiste, a także zajęła pierwsze miejsca w kategoriach "Najlepsza fabuła" oraz "Najlepsza gra przygodowa". Średnia ocen w sieci, według strony gamerankings.com, wynosi 72.81%. Te argumenty sprawiły, że zdecydowaliśmy objąć patronatem wydawnictwo. Przygodówkę można nabyć w sklepie exerion.pl za promocyjną cenę 45 zł. poniżej szczegółowe informacje na temat produktu.

"Wcielasz się w postać Nigela Danversa, badacza zjawisk paranormalnych, który przybywa do nadmorskiego miasteczka położonego na wschodnim wybrzeżu Anglii.

Posługując się zaawansowanymi technikami do badania zjawisk paranormalnych, próbujesz odkryć starożytny sekret oraz cenny skarb. Ale uważaj, nie wszyscy mieszkańcy miasta będą Ci chcieli pomóc w Twojej misji - zarówno żywi jak i ... umarli.


Inspiracją do powstania gry były dzieła autorów klasycznych powieści detektywistycznych i grozy, takich jak Charles Dickens, M.R.James, Arthur Conan Doyle czy E.F.Benson.

Powodzenie misji zależy od Twoich zdolności jako badacza zjawisk paranormalnych. Rozmieszczając odpowiednio detektory ruchu, noktowizyjne kamery i urządzenia do pomiaru temperatury ujawnij nawiedzone miejsca i zdemaskuj przerażające widma.

Jeżeli posiadasz nerwy ze stali oraz bystry umysł odkryjesz wkrótce dawno zapomniane sekrety znane tylko umarłym!

Najważniejsze cechy:

* klasyczny interfejs point&click (wskaż i kliknij) z możliwiścią wyboru widoku zarówno z perspektywy pierwszej jak i trzeciej osoby
* polowanie na duchy w czasie rzeczywistym
* różne warianty zakończenia gry
* miejscowa legenda, którą można dokładnie zbadać i prowadzić dochodzenie
* zintegrowane z grą realistyczne łamigłówki
* mrożąca krew w żyłach ścieżka dźwiękowa stworzona specjalnie do gry
* ponad 30 godzin emocji
* polska wersja językowa!"


   

Komentarze


29 #1 SpokoWap
dnia 25.10.2009 22:53
Wiecie może czy polska wersja jest pełna czy tylko kinowa? Podobno oryginalny voice acting jest koszmarny, mam więc nadzieję, że zdecydowano się na pełną lokalizację. Jutro sobie zamówie, w tej cenie myślę że warto :)
292 #2 Przemo
dnia 25.10.2009 23:30
Na stronie IQP, wśród wymienionych najważniejszych cech, widnieje zdanie "polska wersja językowa (napisy)!"... więc chyba tylko kinówka. :)
29 #3 SpokoWap
dnia 25.10.2009 23:39
Kurczę, a Nicolas Games miał zamiar popełnić pełną lokalizację. Cóż, szkoda, oryginalne głosy są - jeśli wierzyć zagranicznym recenzjom - wręcz fatalne, więc jaki by ten dubbing nie był, to byłby lepszy Wink2 Dzięki za info.
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?