Syberia
IQ Publishing poinformowało dzisiaj, że do sprzedaży trafiła pierwsza część klasycznej już przygodówki Syberia, która została stworzona przez sławnego Benoita Sokala. Jeśli nie mieliście okazji zapoznać się jeszcze z tym tytułem, bądź macie ochotę powtórzyć przygodę ponownie, to grę można nabyć w sklepie exerion.pl za cenę 29,90 zł. My wiemy, że Syberia osiągnęła już należyte wysokie miejsce w historii gier przygodowych. Dlatego zdecydowaliśmy się objąć patronat medialny nad tą serią. Druga część powinna pojawić się na rynku jeszcze w tym miesiącu. Poniżej szczegółowe informacje na temat wydawnictwa:


"Z przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym w sklepach na terenie całego kraju pojawiła się w sprzedaży gra Syberia - prawdziwy majstersztyk wśród przygodówek! Wciągająca fabuła oraz świetna grafika i dźwięk przykuwają uwagę na długi czas.
Gra jest pozbawiona przemocy i stanowi doskonałą propozycję zarówno dla młodszych, jak i dorosłych graczy! Scenariusz do gry napisał znany francuski pisarz i artysta Benoit Sokal.
Syberia ukazała się w polskiej wersji językowej, w naszej serii The Adventure Collection.
Opis gry:

Kate Walker, młoda i niezwykle zdolna pani prawnik z Nowego Jorku, przyjeżdża do Europy w sprawie negocjacji kupna słynnej fabryki robotów-zabawek. Wkrótce jej życie zmieni się nie do poznania...
Właścicielka fabryki, Anna Voralberg niedawno zmarła. Dziedziczący fabrykę brat Anny, Hans, który jest genialnym wynalazcą od dawna uznawany jest za zaginionego – dziesiątki lat temu zaginął gdzieś pomiędzy Alpami a Syberią... Kate musi odnaleźć tego enigmatycznego człowieka, aby sfinalizować transakcję. Jednak w swej podróży z zachodu na wschód powoli zacznie rozumieć powody, dla których Hans opuścił swą rodzinę i nigdy nie powrócił z wyprawy.

Najważniejsze cechy:

* trzecioosobowa gra przygodowa z postaciami stworzonymi w pełnych trzech wymiarach
* ponad 30 postaci, dziesiątki automatycznych zabawek i wiele dziwacznych pojazdów tworzy unikalną atmosferę gry
* ciekawe zagadki i łamigłówki łączą się z interesującą fabułą
* doskonały dźwięk i symfoniczna oprawa muzyczna
* niezwykła atmosfera – odkryj magiczny świat robotów i poznaj niesamowite postacie w tajemniczych miejscach
* polska wersja językowa (napisy)!

Zapraszamy do naszego sklepu www.exerion.pl.

Więcej informacji: Syberia PL."


   

Komentarze


54 #1 Zebius
dnia 19.10.2009 19:07
Rozumiem, że to tekst ze strony wydawcy, ale pan Sokal jest... Belgiem. :)
165 #2 Kami
dnia 21.10.2009 06:55
Ha ha xD prawda.
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?