Still Life
Jakiś czas temu informowaliśmy o planach dystrybucji w Polsce drugiej części Still Life. Firma IQ Publishing oficjalnie potwierdziła tę informację i udostępniła pierwsze szczegóły na temat produktu. Oto co napisała:

"Z wielką przyjemnością informujemy, iż nasz plan wydawniczy wzbogacił się o prawdziwą „perełkę” dla wszystkich fanów gier komputerowych - znakomitą i wciągającą przygodówkę pt. Still Life 2. Still Life 2 to kontynuacja kultowej „jedynki” - dalsze przygody agentki FBI, Victorii McPherson. Pierwsza część została bardzo entuzjastycznie przyjęta przez graczy na całym świecie a jej wysoka jakość i niezwykła grywalność została doceniona przez media branżowe. Tym razem prowadzone przez agentkę śledztwo będzie obfitowało w jeszcze ciekawsze zagadki i wyzwania! Twoim zadaniem będzie ujawnienie tożsamości przestępcy, seryjnego mordercy z pierwszej części Still Life, który wymknął się sprawiedliwości. Gra ukaże się już wkrótce w polskiej wersji językowej, w serii The Adventure Collection.

Opis gry:

Jesień 2008, Victoria zostaje wysłana do stanu Maine, gdzie właśnie zostało znalezione ciało Ellen Dunnigan. Modus operandi i zapis wideo przesyłany do policji i prasy nie pozostawia żadnych wątpliwości co do tożsamości zabójcy: Oprawca z East Coast uderzył ponownie! Autopsja nie pomogła w ustaleniu żadnych tropów, gdyż po morderstwie ciało zostało dokładnie umyte przez sprawcę. Po raz kolejny zabójca nie dopuścił się żadnych błędów.

W motelu, gdzie zamieszkała w Main, Victoria trafia na artykuł dziennikarki Palomy Hernandez, traktujący o wszystkich dotychczasowych zbrodniach oprawcy z East Coast, w którym autorka krytykuje FBI za brak postępu w śledztwie. Wkrótce Victoria otrzymuje telefon od Hernandez z prośbą o wieczorne spotkanie. Dziennikarka twierdzi, że jest w posiadaniu kilku cennych wskazówek dotyczących zabójcy. Victoria stanowczo odmawia. Kilka chwil później, Paloma zostaje porwana przez Oprawcę ...

Rozpoczyna się szaleńczy wyścig z czasem, podczas którego gracz musi wcielić się zarówno w ścigającą Oprawcę Victorię, jak i uciekającą przed śmiercią Palomę.

Najważniejsze cechy:

* wciągający kryminał śledczy
* dwie bohaterki i dwa punkty widzenia
* wiele ciekawych łamigłówek
* intrygująca fabuła
* starannie dopracowana oprawa audio-wizualna nadająca grze niezwykłego klimatu
* polska wersja językowa!"

Więcej informacji oraz materiały multimedialne dostępne są na stronie www.iqp.pl


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.