Mile of Cry
Studio Fearless uruchomiło kilka dni temu odświeżoną stronę internetową, na której zostało udostępnionych sporo nowych informacji o tworzonej przez nich przygodówce Mile of Cry. W dziale"Media" znajdziemy zwiastun, szkice koncepcyjne, a także cztery obrazki pochodzące z wersji demonstracyjnej gry, przeznaczonej jedynie dla producentów. Można również dowiedzieć się co nieco o samych autorach oraz podyskutować z nimi na nowo otwartym forum dyskusyjnym.

Mile of Cry to klasyczna gra przygodowa utrzymana w klimatach horroru psychologicznego. Jej produkcją zajmuje się polskie studio Fearless, skupiające w sobie ludzi o dużym doświadczeniu w branży gier komputerowych. Zespół jest w trakcie poszukiwania producenta, który zechciałby sfinansować dalsze prace. Więcej o tej produkcji możecie przeczytać w tym newsie oraz naszej Encyklopedii.

Jeśli twórcom uda się znaleźć producenta do końca tego roku, to gra powinna pojawić się już w czwartym kwartale 2010. Więcej informacji należy szukać na stronie www.fear-less.eu.


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?