Tales of Monkey Island
W ramach imprezy International Talk Like A Pirate Day, która odbędzie się 19 września, firmy LucasArts oraz Telltale Games ułożyły specjalne oferty dla fanów Monkey Island. Tylko w tym dniu, dokładnie przez 24 godziny Telltale udostępni pierwszy epizod swojej pirackiej przygodówki do pobrania za darmo. Zainteresowani będą mogli nabyć również cały sezon w promocyjnej cenie 29,95 dolarów.

Do imprezy dołącza się również LucasArts. Od poniedziałku, posiadacze urządzeń iPod/iPod Touch oraz komputerów PC będą mogli kupić The Secret of Monkey Island: Special Edition za połowę ceny, czyli 4,99 euro. Jeśli mieliście w planach kupno którejś z powyższych gier, to właśnie nadarzyła się ku temu najlepsza okazja. Promocja dostępna w sklepie Steam. Więcej informacji znajdziecie na specjalnych stronach playlikeapirate.com i talklikeapirate.com


   

Komentarze


54 #1 Zebius
dnia 18.09.2009 13:37
Szkoda, że mam jutro taki zajęty dzień, ale te parę minut na ściągnięcie pierwszego epizodu poświęcę.

Ma ktoś pomysła gdzie można kupić tSoMi Special Edition za dolary? Steam zdziera w euro przy złodziejskim przeliczniku 1$=1E. A 5$ za taką grę to naprawdę grosze.
165 #2 Kami
dnia 18.09.2009 20:30
International Talk Like A Pirate Day jest także świętem Latającego Potwora Spaghetti Grin jako iż w tym wierzeniu ludzie wyewoluowali z piratów. Może i dzielimy 95% DNA z małpami, ale 99,9% z piratami! Sweet Spadek liczby piratów na świecie jest też bezpośrednią przyczyną trzęsień ziemi, globalnego ocieplenia i huraganów. RAmen.
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?