Three Cards to Dead Time
Big Finish Games, autorzy gier o sławnym detektywie Texie Murphym, a ostatnio średnio przyjętej przygodówki Three Cards to Midnight zabrali się za produkcję kolejnego tytułu. Będzie to bezpośrednia kontynuacja ostatniej gry firmy, co zdradza już sam tytuł – Three Cards to Dead Time.

Akcja gry rozpoczyna się kilka miesięcy po wydarzeniach znanych z poprzedniej części. Naszym zadaniem będzie zbadanie okoliczności zniknięcia człowieka, który zwał się „The Magician” oraz wyselekcjonowanej przez niego grupy ludzi. Zniknięcie nastąpiło w przededniu obchodów Wszystkich Świętych (All Hallows’ Eve). Tymczasem Jess Silloway próbuje opanować swoje nadzwyczajne zdolności. Po kilku doświadczeniach, nieoczekiwanie przenosi się do jednego z najbardziej nawiedzonych miejsc na świecie – położonego na uboczu hotelu w stanie Maine w USA, gdzie grupka ludzi próbuje nawiązać kontakt ze światem pozagrobowym.Pod wieloma aspektami gra będzie podobna do pierwszej części. Jednak twórcy zapowiadają, że zostaną wprowadzone również pewne znaczące zmiany. Renowacji ulegnie warstwa wizualna, możemy spodziewać się bardziej szczegółowych i barwnych teł. Także napisów i możliwości uruchomienia gry na pełnym ekranie. Czeka na nas do rozwiązania wiele łamigłówek oraz zagadek. Duży nacisk położony zostanie na zbieranie przedmiotów oraz ich odpowiednie analizowanie. W porównaniu do poprzedniczki, 3CtDT nie będzie się już opierała na specyficznej, angielskiej grze słów, więc zapewne zostanie przetłumaczona na inne języki.

Pomimo że grę zapowiedziano dopiero teraz, jej premiera nastąpi niebawem - 31 października, czyli dokładnie w dzień Halloween. Twórcy udostępnili pierwszy traser/trailer widoczny powyżej oraz trzy obrazki, które znajdziecie w naszej galerii.


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?