AdventureGamerPL
Niestety nie mamy dobrych wieści. Jak informuje AdventureGamer.pl, serwis po dwóch latach istnienia postanowił zakończyć swoją działalność. Głównym powodem takiej decyzji jest brak wolnego czasu. Strona słynęła głównie z rzetelnych tekstów oraz nagrywania podcastów, na których zostały poruszane ważne kwestie dotyczące rynku przygodówek. Często mogliśmy posłuchać także wywiadów z twórcami amatorskich produkcji, czy najświeższych informacji ze świata.

Dziękujemy Redakcji AG.pl za poświęcenie wielu wspaniałych chwil i życzymy szczęścia oraz wielu sukcesów w życiu. Mamy jednocześnie nadzieję, że dane nam będzie jeszcze nieraz przeczytać, bądź podyskutować razem o tak uwielbianym przez nas gatunku gier.


   

Komentarze


54 #1 Zebius
dnia 06.09.2009 11:29
Szkoda, może często tam nie bywałem i byłem zbyt leniwy by się zarejestrować Wink2 ale chłopaki odwalały kawał porządnej roboty. Miejmy nadzieję, że w kwestii przygodówek nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa :)
729 #2 Evillady
dnia 06.09.2009 15:56
No i jak zwykle zamiast zgodu mało wartościowego serwisu, notujemy upadek serwisu naprawdę rzetelnego. Szkoda, szkoda i jeszcze raz szkoda.
1133 #3 Troubleman
dnia 07.09.2009 17:42
Serdecznie dziękuję za bardzo miłe słowa o nas.
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?