Jekyll & Hyde (2010)
BitComposer ujawnił, że trwają prace nad grą przygodową opartą na światowej sławy noweli szkockiego pisarza Roberta Louisa Stevensona, pt. Dr. Jekyll i Mr. Hyde. Studio BitComposer znane może być graczom głównie ze średnio udanego Tension.

Miłośnicy mrocznych klimatów będą mieli okazję wstąpić w podziemny świat dziewiętnastowiecznego Londynu. Pokierujemy losami niejakiego miejskiego lekarza - Henry'ego Jekylla, opracowującego w domowym laboratorium dziwną miksturę, której spożycie wyzwala w człowieku jego własne alter ego. Podobnie rzecz ma się z naszym doktorem, pod osłoną nocy z miłego i poczciwego człowieka, zamienia się w złego Pana Hyde'a. Zadaniem gracza będzie znalezienie antidotum na szerzącą się epidemię oraz poznanie sekretów, działającej w konspiracji okultystycznej sekty.

Jekyll & Hyde to połączenie elementów przygodowych oraz zręcznościowych, więc w niektórych momentach gracze będą musieli wykazać się nie tylko zdrowym rozsądkiem, ale i sprawnymi palcami. Oprawa graficzna zrealizowana będzie w pełnym 3D, wypełnionymi licznymi i widowiskowymi efektami specjalnymi. Obie postacie reprezentować będą różne umiejętności. Zostanie nam oddane do dyspozycji mini-laboratorium, w którym zajmiemy się przygotowywaniem różnych mikstur, wyzwalających u głównego bohatera nowe zdolności. Do premiery jeszcze daleko, gdyż przewidziana jest dopiero na trzeci kwartał 2010 roku. W naszej galerii znajdziecie kilka pierwszych obrazków. O postępach będziemy informować.


   

Komentarze


986 #1 Ebbingaus
dnia 22.08.2009 17:22
Nie wiem jak wy ale ja bym bardzo chętnie wcielił się w postać Dr. Jekyll'a (III W JEEEGO AAALTER EEEGO!!!). Ups, rozmarzyłem się...
292 #2 Przemo
dnia 23.08.2009 00:12
Będzie dobra okazja, żeby przypomnieć sobie książkę. :)
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?