Gray Matter
Nowe obrazki możecie oglądać także z dwóch innych oczekiwanych produkcji. Drugiej części niezwykle klimatycznego thrillera Black Mirror. Screeny znajdziecie pod tym adresem. Zwróćcie uwagę na ostatni obrazek, w którym widać płonące zamczysko. Czyżby to miejsce wzbudzające u wszystkich poczucie niepokoju i jednocześnie ciekawości miało pójść z dymem? Koszmar czy straszna rzeczywistość? Odpowiedź poznamy w październiku tego roku.

Nowymi obrazkami z przygodówki Gray Matter uraczyli nas także twórcy z Wizarbox. Jane Jensen zdecydowała się się na nieduży krok w wyglądzie głównej bohaterki. Dzięki temu postać wygląda bardziej dojrzale. Sami sprawdźcie, klikając pod ten adres.Natomiast, pięć nowych screenów znajdziecie na stronach serwisu Adventure's Planet.


   

Komentarze


1121 #1 Percival
dnia 11.08.2009 15:22
Z jednej strony grafika Black Mirror II nie oszałamia urodą, ale z drugiej strony może dzięki temu pójdzie na słabszych komputerachMrGreen
778 #2 telipinus
dnia 11.08.2009 20:43
Dobrze dobrze, może w końcu coś od dłuższego czasu wciągnie mnie fabularnie...no dobra, jeszcze na horyzoncie Still Life 2.
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?