Beneath a Steel Sky
Revolution Software po dosyć udanej premierze Broken Sword: Director's Cut planuje odświeżyć fanom kolejny znany tytuł sprzed lat. Tym razem padło na Beneath a Steel Sky, które w odnowionej wersji trafi na iPod oraz iPod Touch w okolicach jesieni bieżącego roku. Studio zapowiada, że z czasem gra będzie się pojawiała również na innych urządzeniach przenośnych.

W krótkim wywiadzie udzielonym dla serwisu VideoGamer.com, Charles Cecil (prezes Revolution Software) opowiada o zmianach jakie zostaną wprowadzone. W większym stopniu przeróbce ulegnie intro oraz zakończenie gry. Możemy spodziewać się także wyższej jakości dźwięków, zarówno w zakresie głosów, jak i muzyki. Również ulepszonych zagadek oraz animacji. Wszystkie modyfikacje mają służyć polepszeniu gameplay'a oraz zaprezentowaniu gry starym fanom w nowoczesnej oprawie. Przygodówkę będzie można nabyć tej jesieni w sklepie App Store. Cena nie została jeszcze ujawniona.

Beneath a Steel Sky to gra point and click wydana w 1994 roku. Pierwsza produkcja, która przeniosła spory sukces twórcom. Otrzymała wiele wyróżnień oraz wysokich ocen od mediów, m.in. wygrała w plebiscycie "Golden Joystick Awards" zajmując pierwsze miejsce w kategorii "Best Adventure". Dzisiaj, okrzyknięta mianem bestsellera, można ją pobrać za darmo i uruchomić za pomocą emulatora scummVM.


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?