Chronicles of Mystery: Curse of the Ancient Temple (NDS)
City Interactive na zakończonych już targach Electronic Entertainment Expo, które odbyły się 2-4 czerwca w Los Angeles zaprezentował pierwsze informacje o nadchodzącej konsolowej wersji przygodówki Chronicles of Mystery: Curse of the Ancient Temple.

Spory czas temu informowaliśmy o pojawieniu się kilku nowych tytułów w planie wydawniczym City interactive, m.in. Chronicles of Mystery: Curse of the Ancient Temple, czyli pierwszej polskiej przygodówki przeznaczonej jedynie na konsolę Nintendo Dual Screen. W grze ponownie wcielimy się w postać młodej studentki archeologii Sylvie Leroux, która otrzymała zaproszenie do Francji od mieszkającego tam wuja. Po dotarciu na miejsce okazuje się, że dom jest pusty, a Olivier zniknął w tajemniczych okolicznościach. Sylvie postanawia wszcząć własne śledztwo, w wyniku którego dowiadujemy się o ostatnim odkryciu wuja, dotyczącym podziemnej kaplicy z czasów wypraw krzyżowych. Poznamy długo skrywane przed ludzkością sekrety Bractwa Rycerskiego.

Twórcy zapowiadają umiejętne połączenie gry przygodowej oraz elementów "hidden object", 50 pięknych, w pełni renderowanych lokacji, 14 różnych mini-gier oraz specjalną opcję mającą ścisły związek ze zbieraniem przedmiotów. Premiera już we wrześniu.


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?