AZ
Adventure Zone numer 72!
Przemo dnia 20.05.2009 16:15
Po dwóch miesiącach oddajemy Wam do ściągnięcia i przeczytania kolejny numer zinu opatrzony numerem 72. Początkowo planowaliśmy wydanie go w zeszłym miesiącu, ale jak to na AZ zwykle bywa, jesteśmy nieprzewidywalni. ;] Za to dodatkowy czas pozwolił nam na uzupełnienie oraz doszlifowanie części tekstów. Dlatego możecie spodziewać się kilku ciekawych niespodzianek.Tym razem na główny plan poszły gry tworzone przez fanów. Stąd możecie przeczytać (jeśli jeszcze tego nie zrobiliście na stronie) zapowiedź Until I'm Gone autorstwa Percivala oraz recenzję Broken Sworda 2.5. Jak wiecie nasz serwis objął patronat nad freeware'ową produkcją, futurystycznej gry Butterfly. Zamieściliśmy także wywiad z jej autorem, jednak od tamtego czasu projekt uległ całkowitej przebudowie, a podane przez nas informacje stały się zwyczajnie nieaktualne. Poprosiliśmy, więc ponowne Jarka o udzielnie odpowiedzi na kilka pytań. Jako dopełnienie tematu zamieszczamy czterostronicową zapowiedź gry, nad którą pracował telipinus. :) Co się zmieniło i jaki to będzie miało wpływ na datę premiery - wyczytacie w tekście. Także temat z okładki, czyli recenzja A Vampyre Story.

To jeszcze nie koniec atrakcji. Być może pamiętacie umieszczony na starej stronie tekst Zebiusa dotyczący fanowskich projektów o Indianie Jonesie? Autor zgodził się uaktualnić i rozbudować artykuł specjalnie na potrzeby zinu. Na zakończenie znajdziecie felieton dotyczący ulubionej postaci drugoplanowej Evillady i wcale nie jest to Lucyfer z Księcia i Tchórza. ;)
W imieniu całej Redakcji, jak i swoim zapraszam do zapoznania się z materiałem. My zaś już niedługo rozpoczynamy prace nad kolejnym numerem. Jednocześnie prosimy o opinie i komentarze. Bardzo pomoże nam to wyeliminować wszystkie błędy, których nie byliśmy w stanie zauważyć. ZIN pobierzecie z pod tego linka.


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?