Chronicles of Mystery: Drzewo Życia
City Interactive - polski producent i dystrybutor gier, znany miłośnikom przygodowek głównie z serii Art of Murder oraz Chronicles of Mystery udostępnił dzisiaj szczegółowy plan wydawniczy na cały rok 2009. Plan obejmuje dystrybucje gier nie tyko w Polsce czy Europie, ale również Ameryce Północnej, Australii, Azji, RPA i Nowej Zelandii. Wśród bogatego zestawu tytułów znajdują się pozycje z wielu gatunków. Zarówno fani gier przygodowych, zręcznościowych i FPP powinni znaleźć coś dla siebie.

Nas oczywiście interesuje gatunek gier przygodowych. City Interactive uraczy fanów następnymi kontynuacjami swoich znanych tytułów. Firma, mimo ogólnoświatowego kryzysu, wcale nie zwalnia tempa. Dlatego w tym roku stawia na "multiplatformowość", co wcale nie powinno nikogo dziwić. Jak słusznie stwierdziła jedna z zagranicznych firm, w dzisiejszych czasach, by utrzymać wysoką pozycję na rynku, należy wydawać gry na kilka platform jednocześnie. Decyzję CI podkreśla także coraz to większa popularność konsolki Nintendo DS, która doczekała się kilku osobnych projektów przygodowych (w tym remake'u pierwszego Broken Sworda). Przechodząc do sedna sprawy, w sierpniu na NDS powinna ukazać się gra Chronicles of Mystery: Curse of The Ancient Temple. Pierwsze szczegółowe informacje mają pojawić się podczas targów E3, na których City Interactive zapowiedziało swój udział. Natomiast w listopadzie na rynku zadebiutuje konwersja pierwszej części Art of Murder, oczywiście także na konsole NDS.

Właściciele PieCów nie zostaną odosobnieni, gdyż jeszcze w tym roku doczekają się premier dwóch przygodówek. Drugiej części Chronicles of Mystery o podtytule The Tree of Life (październik 2009). Pierwsze konkretne informacje również dowiemy się najprędzej podczas trwania E3. O grze informowaliśmy już spory czas temu w tym newsie.

Natomiast w listopadzie przyjdzie nam spotkać się po raz trzeci z agentką Nicole Bonnet w Art of Murder: Cards of Destiny. Prócz podtytułu, żadne informacje nie są na daną chwile znane. Pierwsze przesłanki mogliście przeczytać pod tym adresem.


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?