IQ Publishing (firma)
Drugi kwartał będzie należał do polskich fanów gier przygodowych. Wszystko za sprawą dystrybutora IQ Publishing, który w najbliższych planach ma wydanie aż sześciu tytułów z tego gatunku.

O trzech z nich informowałem już wcześniej (dokładnie w tym miejscu). Jedynie ich premiery uległy niewielkiemu opóźnieniu, ale pamiętając jeszcze losy polskiej wersji Sublustrum czy The Abbey, byliśmy na to przygotowani. Zapowiedziany na kwiecień Fenimore Fillmore - Zemsta zostanie wydany z miesięczną obsuwą, więc powinien pojawić się na rynku gdzieś w środku maja. W tym samym czasie zostanie wydana przygodówka Kheops Studio z piękną panią faraon w tle - Cleopatra: A Queen's Destiny. W polskiej wersji gra będzie nosiła tytuł Kleopatra: Droga do tronu. Natomiast niemieckiej produkcji Balko trafi na półki sklepowe już w czerwcu.

Prócz tych trzech tytułów, w planie wydawniczym IQ Publishing znalazła się także ciepło przyjęta gra The Lost Crown - A Ghost Hunting. Początkowo przygodówkę w Polsce miał wydać Nicolas Games, jednak po licznych opóźnieniach w lokalizacji gry, ostatecznie tytuł zniknął z planu wydawniczego. Premiera w przyszłym miesiącu. Natomiast na czerwiec zapowiedziane są polskie premiery Rhiannon - Curse of the Four Branches oraz The Legend of Crystal Valley. Szczegółowe informacje na temat tych tytułów oraz galerie zdjęć znajdziecie w naszej Encyklopedii.

Wszystkie powyższe przygodówki zostaną wydane w serii The Adventure Collection. Cena każdej z nich to 49,90 zł. Będziemy informowali o premierach na bieżąco, więc nic na pewno nie umknie Waszej uwadze. ;)


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?