Galerie
Galerie #5
Przemo dnia 23.03.2009 23:34
Już za niespełna miesiąc odbędzie się premiera drugiej części Still Life. Twórcy zaspokajają ciekawość fanów, udostępniając co jakiś czas nowe galerie z gry. Niedawno pojawił się nawet trailer będący połączeniem fragmentów gameplay'a. W dużej części ankiet i sond (m.in. na naszej stronie) Still Life 2 okazuje się być najbardziej oczekiwaną przygodówką ostatnich miesięcy. Czy spełni wymagania graczy i powtórzy sukces pierwszej części? Śmiem wątpić, ale odpowiedź poznamy już niebawem.

O kolejnej grze opartej na przygodach najsławniejszego detektywa świata, będzie coraz głośniej. Zapowiedziany na maj bieżącego roku Sherlock Holmes vs Jack the Ripper doczeka się również konwersji na konsolę Xbox360. Kilka nowych obrazków do obejrzenia na stronach worthplaying.com.

Serce boli, ale poinformować trzeba. :) Czwarta część znanej i lubianej serii Gobliiins trafi do Polski za sprawą CD Projekt. Informowaliśmy o tym już kilka dni temu. Tymczasem w internecie udostępniono dwie krótkie wersje demonstracyjne gry (#1, #2). Niestety, jedynie w języku rosyjskim. Niewielką galerię znajdziecie pod tym adresem.

Twórcy wypowiadają się dosyć skąpo na temat sequela The Black Mirror. Niedawno pojawiła się jedynie niewielka galeria prezentująca część lokacji i postaci w grze. O ile te pierwsze wyglądają pięknie, tak już modele postaci nie napawają optymizmem. Do premiery jeszcze pozostało trochę czasu, więc miejmy nadzieję, że twórcy zdążą je ulepszyć.

Na 26 marca zapowiedziana jest niemiecka premiera piątej części Simon the Sorcerer: Who'd Even Want Contact?!. Jak na razie dobrze oceniana przez tamtejsze pisma. Największa ocena, wynosząca 82% została przyznana przez GameStar. Wersja angielska powinna ukazać się wkrótce, na oficjalnej stronie można obejrzeć kilka nowych obrazków.

Z kolei, obszerną galerię składając się z 18 obrazków oraz trochę nowych szczegółów z Return to the Mysterious Island 2 znajdziemy w zagranicznym serwisie worthplaying.com. Gra będzie miała swoją premierę w kwietniu, zarówno na PC jak i iPhone.

Na zakończenie obrazki z dwóch przygodówek, które miały już swoje premiery w tym miesiącu. Konsolowy remake pierwszej części Broken Sworda oraz bajkowy hCeville.


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?