Louisiana: Mystery Cases
Nowa przygodówka od Infinion
Przemo dnia 19.03.2009 14:42
Rynek gier przygodowych ma to do siebie, że przez cały rok prosperuje na tych samych obrotach. W przypadku innych gatunków, cały świat elektronicznej rozrywki zapada w senny letarg, który trwa od początku roku, aż do rozpoczęcia targów E3. Studia za zamkniętymi drzwiami w tajemnicy pracują nad tytułami, które mają duże szanse stać się hitami. Jednak fani przygodówek wcale nie muszą czekać na drugą połowę roku, czego dowodem są najbliższe premiery wielu świetnych tytułów. Co jakiś czas pojawiają się informacje o nowych produkcjach.

Nie próżnuje także zagraniczne studio Infinion, którego siedziba mieści się w środkowej Europie. Niedawno poinformowało, że pracuje właśnie nad swoją pierwszą grą przygodową, pt. Louisiana: Mystery Cases. Akcja ma mieć miejsce w 1902 roku, na przedmieściach Nowego Orleanu, gdzie dochodzi do coraz to częstszych, brutalnych morderstw. Maniak jest nieprzewidywalny i szalony, jego zbrodnie nie posiadają żadnego motywu. Sytuacja wydaje się być beznadziejna, dlatego Federalne Biuro Śledcze decyduje się wysłać swojego najlepszego agenta, czyli nas.

Tak oto prezentuje się kolejny kryminał, w którym poprzez wnikliwe dochodzenie będziemy musieli zidentyfikować mordercę i wysłać go tam gdzie jego miejsce - za kratki. Jednak Louisiana: Mystery Cases będzie posiadała pewne unikatowe cechy. Jedną z nich ma być dokładne odwzorowanie architektury charakterystycznej dla okresu lat 1900 w Nowym Orleanie. Szczegółowa, dopracowana grafika zrealizowana w pełnym trójwymiarze, nieustępująca współczesnym produkcjom z tego gatunku. Twórcy obiecują także niezwykle rozbudowane dialogi, które będą odgrywały znaczącą rolę dla prowadzonego śledztwa.

Za postęp w dochodzeniu będziemy otrzymywać punkty, dzięki którym gra ma oceniać, w jakim stopniu ukończyliśmy przygodę. W nagrodę za wysokie wyniki odblokujemy specjalne dodatki w postaci bonusowych lokacji.

Infinion pragnie by ich gra dotarła do jak największej grupy odbiorców. Dlatego padła decyzja o wydaniu przygodówki także na konsole PSP oraz Xbox 360. Przewidywana data premiery na komputery osobiste to lato 2009. Wydawca jeszcze nie jest znany.

Więcej informacji oraz pierwsze obrazki znajdziemy na oficjalnej stronie producenta.


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?