A Vampyre Story
Cenega, partner Crimson Cow na terenie Polski z przyjemnością informuje, że już dziś jest premiera malowniczej, pełnej humoru przygodówki A Vampyre Story! Bill Tiller, twórca najlepszych przygodówek w historii stworzył dzieło doskonałe - A Vampyre Story! Prawdziwym majstersztykiem jest oprawa graficzna inspirowana pracami Edwarda Goreya i filmami Tima Burtona.

Jest rok 1895, młoda francuska gwiazda operowa - Mona, staje się obiektem obsesji obłąkanego, cierpiącego na kompleks Edypa wampira Shrowdy'ego Von Kiefer'a. Ów zakochany wampir próbuje zwabić wybrankę swojego serca do odległego zamczyska przeróżnymi podarunkami i sztuczkami uwodzenia. Mona jednak nie jest zainteresowana. Niestety, chwila nieuwagi Mony wpędza ją w niezłe tarapaty! Zdesperowany Von Kiefer porywa śpiewaczkę do swojego zamku i zamienia ją w wampira! Mona marząc o karierze słynnej śpiewaczki postanawia jednak uciec z zamku, wrócić do Paryża i zrealizować swoje plany. Biorąc pod uwagę fakt, że Mona jest wampirzycą czeka na nas wiele nieoczekiwanych i zabawnych sytuacji.

A Vampyre Story to klasyczna gra przygodowa typu point & click stworzona przez autorów kultowych przygodówek z lat 90. Gra zapewni długie godziny zabawy pełnej świetnego humoru charakterystycznego dla produkcji Billa Tillera. A Vampyre Story oparte zostało na słynnym silniku graficznym wykorzystanym wcześniej chociażby w grze Syberia.

- Niezwykle oryginalny scenariusz.
- Mnóstwo dobrego humoru.
- Fantastyczne ręcznie rysowane tła 2D.
- Niezwykle dopracowane postacie 3D.
- Fabuła przygotowana przez twórców kultowego Monkey Island.
- Gra w polskiej wersji językowej (napisy).

Informacja prasowa, http://www.cenega.pl/


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?