Streko Graphics
Na stronie Streko Graphics pojawiły się informacje na temat trzech nowych produkcji, które miałyby mieć swoje premiery jeszcze w tym roku. Oto krótkie prezentacje:

Aura III: Catharsis


Najbardziej znana to kolejna, a zarazem ostatnia część Aury - przygodówki czerpiącej pomysły z takich znanych serii jak Myst czy naszego rodzimego Schizma. Gracz ponownie wcieli się w postać Umanga - studenta należącego do klanu Strażników. Bohater rzucony w wir wydarzeń, będzie musiał podróżować między kilkoma światami, gdzie czeka go starcie ze swoją mroczną stroną. W tej epickiej grze, naszym zdaniem jest przybrać rozmaite formy, dzięki którym zdołamy przezwyciężyć chaos i przywrócić równowagę we wszechświecie. Co za tym idzie, podczas podróży napotkamy wiele problemów i trudnych zagadek do rozwiązania, ale do tego zdążyła już przyzwyczaić nas Aura. Poza tym, twórcy nie zapowiadają żadnej rewolucji technicznej. Nadal będziemy obserwowali świat z pierwszej osoby. Gracz może oczekiwać kilka wymiarów, między którymi będzie się przemieszczał. By wprowadzić większą spójność i jedność całej historii, zaserwowano nam powrót do znanych lokacji (np. doliny Ademiki), napotkamy kilku starych znajomych. Odwiedzimy zarówno przeszłość jak i przeszłość. Aura 3 ma być zakończeniem całej trylogii i odpowiadać na większość pytań jakie nasunęły się graczom podczas podróży. Pod tym adresem obejrzymy sporą galerię składającą się z kilkudziesięciu fotek, a pod tym trailer. Jak widać, grafika nie powoduje opadu szczęki, ale komu przypadły do gustu poprzednie części, nie będzie zwracał na to uwagi.

Deep Sleep


Deep Sleep to szpiegowsko-detektywistyczna przygodówka point and click. Pokierujemy losami Gerarda Kolly - oficera śledczego, prowadząccego dochodzenie przeciw złodziejom jakiejś unikatowej i ważnej statuetki. Ślady doprowadzą go do pracownika instytutu od badania snów - profesora Otto von Shtekela.

Bez wiedzy, Kolly zostaje wplatany w bitwę pomiędzy ostatnim władcą starożytnego miasta Hypnosis i dziwną reinkarnacją "Wojownika Snów", który stanął na drodze cesarzowi. Poprzez użycie kombinacji starożytnych artefaktów, połączonych z ostatnimi osiągami w technologii wizji sennych, główny bohater uczy się manipulować przyszłymi wydarzeniami poprzez inne sny, co daje mu znacząca przewagę nad mocą swoich wrogów, którzy usiłują wnieść chaos do rzeczywistego świata przez wprowadzenie anarchii w świecie snów. Kolly nie może nawet pojąć konsekwencji jakie nastąpią, jeśli bitwa, w której uczestniczy zostanie przegrana.
Materiały: galeria | trailer

Noname Star


Samotna, pusta przestrzeń. Pomiędzy ciszą i pustką czai się międzygalaktyczny statek transportowy, sterowany przez autopilota. W jednej z kriogenicznych cell leży zakrwawiona osoba. Jego imię to Alex Reven. Cechy gry:
- Wspaniała gra w świecie fantasy i przygody;
- Gra przeznaczona dla szerokiej rangi publiczności, nieposiadająca w sobie żadnej nieodpowiedniej treści. Gra przeznaczona dla graczy posiadających minimum 12 lat;
- Intrygująca fabuła z zaskakującym zakończeniem;
- Elementy arkady budujące wnętrze gry;
- Liczne logiczne łamigłówki;
- Wskazówki muszą być dedukowane za pomocą cut-scenek;
- Duża ilość przerywników filmowych włączonych w rozgrywkę;
- Przygodówka wykonana w środowisku 3D i widokiem z trzeciej osoby.
Materiały: galeria | trailer


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?