La Femme Fatale: Mysterious Child
La Femme Fatale: Mysterious Child jest jedną z kilku gier przygodowych, nad którymi pracuje obecnie rosyjskie studio Creative Dream. Fascynująca detektywistyczna historia, bazująca na twórczości Darii Doncowej, bardzo popularnej rosyjskiej pisarki, której powieści stały się bestsellerami i doczekały się licznych ekranizacji. W Polsce artystka znana jest głównie z kilku kryminałów, np. Kłamstwo na kłamstwie, Zupa ze złotej rybki czy Zjawa w adidasach.

Mysterious Child to gra kryminalna, okraszona elementami humorystycznymi. Wcielamy się w postać Dashy Vasilyevy - młodej, ambitnej kobiety, która w każdej wolnej chwili oddaje się swojemu detektywistycznemu hobby. W przeddzień Nowego Roku, do naszej bohaterki zwraca się z prośbą o pomoc zdesperowany przyjaciel. Dasha, z początku nieświadoma powagi całej sprawy, będzie zmuszona poprowadzić dochodzenie, co przerodzi się w fascynującą przygodę. Rozwiążemy zawiłą rodzinną intrygę, w jaką zamieszana jest córka Mikhaila Medvedeva, która po 10 latach od swego zniknięcia powróciła w rodzinne strony. W jakim celu? Tego będziemy musieli dowiedzieć się poprzez wnikliwe śledztwo, które przysporzy głównej bohaterce poważnych problemów.

Przygodówka ma zostać wydana na terenie Rosji już 18 lutego. Jej dystrybutorem jest znana firma Akella, która ma w planach wydanie A Stroke of Fate. Więcej informacji oraz grafik znajdziemy na oficjalnej stronie La Femme Fatale. Pod tym adresem obejrzymy też trailer będący zlepkiem fragmentów gameplay'a. Jak widać grafika prezentuje się całkiem ładnie. Póki co, data premiery wersji z angielskim dubbingiem nie jest znana.


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?