Galerie
Galerie #3
Przemo dnia 20.12.2008 20:13
Kolejny zbiór galerii jakie pojawiły się wciągu ostatnich kilku/kilkunastu dni w sieci. Na początek trochę obrazków z kolejnej części CSI, w którym gracz przeszukując Nowy Jork, będzie musiał znaleźć[break] i zakajdankować paru złych typów. Niestety, oceny w przeróżnych serwisach internetowych mówią same za siebie. Rysunkowa szata graficzna, mająca zapewnić świeżość serii oraz przyciągnięcie nowych zwolenników okazała się nie najlepszym rozwiązaniem. Fani będą zawiedzeni.

O Haunted - kolejnej przygodówce niemieckiego studia Deck13 nie mówi się zbyt wiele. Po raz pierwszy zaprezentowana na tegorocznych targach w Lipsku, wzbudziła spore zainteresowanie wśród graczy. Oczekiwania są wielkie wobec twórców, zwłaszcza po takich udanych tytułach jak Ankh czy Jack Keane. Pięć nowych screenów można obejrzeć na zagranicznej stronie Adventure's Planet.
Świąteczny nastrój na dobre zapanował już w studiach developerskich. Deadlic Entertainment z tej okazji udostępnił na oficjalnym forum wallpaper z Sadwickiem - bohaterem gry The Whispered World. Obrazek w różnych rozdzielczościach pobierzemy na tej stronie.

Sporo nowych szkiców koncepcyjnych można znaleźć na odświeżonej stronie Butterfly'a - przygodówki o charakterze s-f/cyberpunk. Twórca projektu, Jarosław Kuczek jest właśnie w trakcje realizacji drugiego epizodu, pt. "Kompatybilność". Wkrótce powinna zostać udostępniona wersja demonstracyjna zawierająca cały pierwszy epizod wraz z intro. Przybliżony termin premiery Butterfly to lato 2009.

Revolution Software oficjalne zapowiedziało, że trwają pracę nad konwersją pierwszej części Broken Sworda na platformy NDS i WiiWare. Konsolowa wersja The Shadow of the Templars opatrzona nazwą Director's Cut, będzie posiadała nowe lokacje, zagadki oraz lepsze animacje. Odnowieniu ulegnie także warstwa graficzna. Pierwsze zmiany możemy zaobserwować i ocenić na podstawie tych obrazków.

Bill Tiller umieścił na swoim blogu pierwszy szkic koncepcyjny z... A Vampyre Story 3! Obrazek prezentuje wampirzycę Monę odzianą w gustowną zieloną suknie oraz wielkich rozmiarów kapelusz. Akcja gry przeniesie nas do Paryża. Pierwsza część A Vampyre Story pojawi się na polskich półkach sklepowych już w okolicach lutego.

Na koniec kilka screenów oraz trailer z piątego i zarazem ostatniego już epizodu Strong Bad's Cool Game for Attractive People. Więcej informacji na temat 8-Bit Is Enough należy szukać pod tym adresem. Dostępna jest tam również wersja demonstracyjna gry.


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?