Strong Bad's Cool Game for Attractive People
W sieci pojawiły się pierwsze informacje na temat czwartego epizodu charyzmatycznego ex-bohatera Strong Bada i spółki. Dangeresque 3: The Criminal Projective ma być kontynuacją oryginalnych filmów animowanych stworzonych przez ekipę homestarrunner.com. Wszystkie te filmy oraz informacje o grze będą wkrótce umieszczone na, specjalnie stworzonej z tej okazji, stronie www.dangeresque3.com. Można je pobrać również z tego i tego adresu.

Stań za światłami reflektorów i zagraj postać, godnego Jamesa Bonda, bohatera. Wciel się w rolę brudnego gliny w pełnym akcji i efektów specjalnych pościgu. W grę wchodzi kilka worków gotówki. Czy nasz bohater przeżyje na tyle długo, by zniweczyć plany przestępców i uchronić świat? Tego dowiesz się w grze.

Pełna wersja epizodu będzie dostępna do kupienia na stronie producenta od 17 listopada. Na chwile obecną, znajdziemy tam trailer oraz kilka screenów z gry. W ciągu kilku najbliższych dni powinna pojawić się również wersja demonstracyjna. Finałowy epizod Strong Bad's Cool Game for Attractive People będzie miał premierę w przyszłym miesiącu.

Info: adventuregamers.com


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?