Art of Murder: Klątwa Lalkarza
W sieci jest już dostępna interaktywna strona kolejnej odsłony gry Art of Murder: Hunt for the Puppeteer. Odwiedzając www.artofmurdergame.com znajdziemy się na miejscu pierwszej zbrodni, z którą Nicole ma do czynienia w Hunt for the Puppeteer. Przy inwigilacji miejsca przestępstwa towarzyszy nam posępna muzyka z gry. Zapoznając się z zawartością strony możemy obejrzeć screeny, poznać niektóre z postaci występujące w Art of Murder, a także wprowadzające w fabułę informacje o grze. W najbliższym czasie strona wzbogaci się o materiały filmowe oraz demo.

Art of Murder: Hunt for the Puppeteer to kontynuacja ciepło przyjętej Art of Murder: Sztuka zbrodni. Tak jak pierwsza część, jest to klasyczna przygodówka point and click, w której wciągająca intryga, interesujące postacie, ciekawe dialogi i skomplikowane zagadki zapewniają rozrywkę na najwyższym poziomie. Gracz przeprowadza dochodzenie wymagające logicznego myślenia i szybkiego kojarzenia faktów. Dzięki doskonałej grafice, realistycznym efektom dźwiękowym i świetnej muzyce, twórcom udało się stworzyć niepowtarzalny, mroczny klimat.

W Stanach Zjednoczonych dochodzi do serii zagadkowych, okrutnych morderstw. Podobne zabójstwo ma miejsce za oceanem, w Paryżu. Za każdym razem sprawca pozostawia przy ciałach ofiar tajemnicze figurki w XVIII-wiecznych strojach. Sprawą zajmuje się młoda, lecz doświadczona agentka FBI, Nicole Bonnet. Będzie musiała stawić czoła nowym wyzwaniom i rozwiązać kolejną, mroczną zagadkę, która zaprowadzi ją na dwa kontynenty – od Francji i Hiszpanii aż po egzotyczną Kubę.

Zacznij śledztwo od www.artofmurdergame.com

Art of Murder: Hunt for the Puppeteer na rynku już w pierwszym kwartale 2009, w cenie 49,99 zł!


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?