Mile of Cry
Miło nam donieść, że nowo powstałe wrocławskie studio Fearless ogłosiło rozpoczęcie prac nad przygodówką w konwencji horroru o nazwie Mile of Cry (Mila Płaczu). Autorzy nie chcą na razie zdradzić żadnych szczegółów na temat tej produkcji, ale co nieco o fabule możemy wyczytać na ich stronie internetowej:

W życiu każdego z nas nadchodzi taki dzień, kiedy uświadamiamy sobie powagę rzeczy, których dotychczas nie zauważaliśmy. Lub też świadomie je ignorowaliśmy. Podobnie jak Adam, który pewnego dnia zdaje sobie sprawę, że nie może przywrócić części wspomnień ze swojej przeszłości. Wie, kim jest oraz co się wokół niego dzieje. Jest w pełni świadom wydarzeń, które mają miejsce na co dzień. Problem polega na tym, że Adam nie potrafi przypomnieć sobie tylko pewnych momentów, które dzieliły jedną czynność od kolejnej.

Ten stan rzeczy okazuje się dla Adama na tyle niepokojący, że ten - wiedziony ponadto wewnętrzną, bliżej nieokreśloną siłą - postanawia na "nowo" poznać miejsce, w którym żyje. Miejsce, które stanowi tak naprawdę niewielka mieścinka. Adam czuje bowiem, że niezależna populacja ludzi, którzy nie dopuszczają do rozprzestrzeniania się tego, co powinno pozostać tajemnicą, skrywa coś więcej aniżeli tylko setki plotek oraz niemal wystudiowane z codziennych brukowców nekrologi.

Niewiele czasu zajmuje Adamowi dojście do konkluzji, że miasteczko to - wbrew pozorom - najspokojniejsze miejsce w aktualnej sytuacji. Horror rozpoczyna się bowiem dopiero po zmroku, i poza jego granicami...


Zapraszamy na oficjalną stronę gry oraz na blog jej twórców, gdzie zobaczycie kilka screenów oraz szkiców koncepcyjnych.

Oczywiście o postępie prac będziemy Was na bieżąco informować.


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?