Sublustrum
Jak poinformował polski wydawca - Nicolas Games, dzisiaj trafiła do sprzedaży (dodajmy - po kilkukrotnym przekładaniu premiery) gra przygodowa Sublustrum rosyjskiego studia Phantomery Interactive, na Zachodzie znana też pod tytułem Outcry.
Gracz wciela się w pisarza-podróżnika, który po powrocie z jednej ze swych podróży odnajduje list od brata, którego nie widział wiele lat. Brat naszego bohatera pracował bowiem nad maszyną, która potrafi oddzielić duszę od ciała i otworzyć drzwi do niesamowitych krain nieświadomości. Po przybyciu na miejsce okazuje się, że... nic nie jest w porządku.

Sublustrum to klasyczna przygodówka point&click z nowoczesnymi i klimatycznymi łamigłówkami. Twórcy gry stworzyli tajemniczy świat okraszony piękną grafiką oraz dynamiczną muzyką, przypisaną do każdej lokacji i zmienną w zależności od wykonywanych akcji. Jej kompozycją zajęło się studio Anthesteria Project, które stworzyło mistyczną ścieżkę dźwiękową, mieszającą neoklasyczne fortepiany z elektronicznym brzmieniem dark-ambient. Jak przyznają twórcy gry ze studia Phantomery Interactive, podczas tworzenia Sublustrum inspirowali się kultowym filmem pt. "Scratches", choć warstwie fabularnej bliżej jest do klasycznej serii Myst.


Sugerowana cena detaliczna gry wynosi 49.99zł.

informacja prasowa: http://www.nicolasgames.pl/


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?