CSI (gra)
CSI: Deadly Intent w produkcji!
Przemo dnia 14.07.2009 22:23
Fani gier przygodowych opartych na motywach popularnego serialu telewizyjnego CSI będą mieli okazję ponownie wcielić się w ulubione postacie i rozwikłać kilka zawiłych spraw. Ubisoft zapowiedział prace nad CSI: Deadly Intent.

Po dosyć nieudanym CSI: NY seria powraca do studia Telltale Games, które stworzyło 3 Dimensions of Murder oraz Hard Evidence. Twórcy zastrzegają, że prace nadal będą oparte na silnej współpracy z autorami serialu, cieszącym się od kilku lat niezmiernym powodzeniem w telewizji. Ma to zapobiec zbytniemu eksperymentowaniu i w pełni oddaniu klimatu pierwowzoru, a zwłaszcza dziewiątego sezonu. Tak więc z Nowego Jorku, gracze wracają do Vegas. Poza tym, formuła pozostaje niezmieniona. Przeszukiwanie miejsc zbrodni, zbieranie dowodów, analizowanie ich za pomocą specjalnego sprzętu to chleb powszedni. W Deadly Intent ujrzymy kilka znanych postaci, np: Raya Langstona (w którego wcielił się Laurence Fishburne) oraz Riley Adams (Lauren Lee Smith).

Przygodówka ma zostać wydana równocześnie na PC oraz konsole Nintendo Wii i przenośną Nintendo DS, dla której Telltale Games opracuje całkowicie zmieniony system przesłuchiwania świadków, czy system poruszania się. Termin premiery ustalony jest na 20 października 2009 roku. Jedynie posiadacze NDS'a będą musieli poczekać nieco dłużej.


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.