Three Cards to Midnight
Bardzo cicho było w ostatnich miesiącach o Three Cards to Midnight - najnowszej produkcji panów Chrisa Jonesa i Aarona Connersa, twórców słynnej serii gier z detektywem Texem Murphym w roli głównej. Na szczęście niedawno na stronie Big Finish Games pojawiły się nowe informacje i materiały - screeny i trailer. Poinformowano, że gra została już ukończona i zadebiutuje 6 maja, początkowo w wersji download, choć nie wykluczone jest wydanie wersji pudełkowej w terminie późniejszym.

Co ciekawe pojawiły się też informacje o tym, że w produkcji jest druga część gry, mająca nosić tytuł 3 Cards to Dead Time, a zaplanowana na ostatni kwartał bieżącego roku. W stadium pre-produkcji jest też 'tajny projekt' noszący roboczy tytuł Fedora. Na przygodówkowych forach krążą plotki, że być może będzie to kolejna odsłona przygód Texa Murphy'ego. Jest to dość prawdopodobne, gdyż miesiąc temu Aaron Conners na forum poświęconym grom z Texem Murphym stwierdził, że zawsze mówili oni (tzn. on i Chris Jones), iż ich marzeniem jest stworzenie przynajmniej jeszcze jednej gry z detektywem w roli głównej, w dodatku sprawa praw autorskich nie stoi już na przeszkodzie stworzeniu takowej gry, a powrót Texa to nie kwestia 'czy', ale 'kiedy'.

EDIT: premierę gry przesunięto o 1 dzień, czyli na 7 maja. Cena wynosi 20 dolarów. Pierwsi gracze donoszą, że w grze przeważają elementy rozgrywki typu 'hidden object'. Trochę szkoda, po twórcach Texa spodziewaliśmy się czegoś bardziej klasycznego.


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?