Zobacz temat

Adventure Zone - Przygodówki od A do Z » Help! Jak to przejść, jak uruchomić? » Help - Tytuły od T do Z
Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
The lost crown - organy
czakalaka
Gram w tą grę po raz drugi i mam problem z zagraniem na organach odpowiedniej melodii. Wiem że są zapisane nuty w dzienniku nathaniela, nagrałem też recorderem płytę gramofonową, jednak dalej nie mogę zagrać prawidłowej melodii. Prosiłbym o jakąś wskazówkę czy poradę jak to przejść, mógłbym zajrzeć do poradnika, ale to psuje samoocenę z gry. Z góry dzięki.:)

Evillady
Ale... Jaka jest różnica w czytaniu podpowiedzi na forum, a czytaniu podpowiedzi w poradniku? Bo ja nie widzę żadnej. I tu, i tu będziesz miał napisane, jak to przejść. :)
Ostatnio ukończyłam: Black Mirror III.
Teraz gram: Riven: A Sequel to Myst.

czakalaka
W poradniku zazwyczaj nie ma podpowiedzi tylko gotowe rozwiązania.

Ps. Dałem radę przejść, czytałem nuty od dołu, a miały być od góry.

Kami
Evillady - zasadnicza różnica jest taka, że przy okazji szukania pożądanego fragmentu, można sobie popsuć jakiś nieznany jeszcze kawałek. Smile2

TexMurphy
Evillady napisał/a:
Ale... Jaka jest różnica w czytaniu podpowiedzi na forum, a czytaniu podpowiedzi w poradniku? Bo ja nie widzę żadnej. I tu, i tu będziesz miał napisane, jak to przejść. :)

Dziękuję, że napisałaś to pierwsza Grin Natychmiast, gdy tylko przeczytałem post otwierający ten wątek, zacząłem pisać odpowiedź o identycznej treści, ale powstrzymałem się, żeby nie było, że zawsze się czepiam, tym bardziej, że mam już w zanadrzu kolejny czepialski temat Grin
ostatnio ukończona gra: Edna&Harvey: Harvey's New Eyes
obecnie gram: Deponia

"Jeszcze trochę, a każdy będzie musiał kupować oddzielny chleb dla każdego członka rodziny - i rejestrować go na stronie piekarni, żeby mogła monitorować, czy nie podzielił się przypadkiem z kim innym." Fitz

Przejdź do forum: