Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Znak zapytana - polska gra w AGS
Madzius888
Poddaję się Sad Co kilka dni próbuję na świeżo coś chwilkę poklikać, ale niestety. Proszę zatem o podpowiedź:
Spoiler :: Pokaż
jak mam się dowiedzieć, co kierowało Jonesem? Poczytałam informacje z komputera, list Emily, w gazecie znalazłam też informację o wypadku, pozostałych motywy już poznałam.

Czuję się wciągnięta Smile2
Gram w: Law&Order
Ostatnio ukończyłam: The Dream Machine

OLi_10
Świetnie! Miło mi Wink2

Jeszcze trzeba kliknąć listem na gazecie lub vice versa :)

Edit 21.04.2013 11:53
Uwaga! Mała aktualizacja. Mam dobrą wiadomość dla wszystkich tych z Was, których od "Znaku" odstraszała grafika. Rozpoczęły się prace nad swoistym remakiem (chociaż lepiej napisać - wersją 2.0), w którym to wrażenia estetyczne będą O WIELE lepsze niż w przypadku wersji 1.0. Do współpracy zaprosiłem bardzo utalentowanego artystę i odwala on kawał dobrej roboty.

Pierwsze grafiki już niedługo.

Będzie mroczno-ładnie Wink2
Lubisz przygodówki w starym stylu?
Podobało Ci się "Chzo Mythos"?
Grafika retro Ci nie przeszkadza?
To może sprawdzisz moją grę? Wink2
http://www.advent...ead_id=993

lolek00
Jeżeli to co masz w avku to fragment grafiki - to może być nieźle : O

Kami
No właśnie! Jakieś screeny prosimy. Smile2

OLi_10
Tak, to, co jest w moim awatarze, to fragment grafiki. :)

Screenów jako takich jeszcze nie ma, bo tworzą się backgroundy, ale nawiązałem współpracę z bardzo utalentowanym grafikiem Maciejem "Aspetem" i będzie bardzo dobrze, mogę zapewnić :)

Ale jako małą zajawkę - proszę, oto jeden z backgroundów. Prawda, że fajny? :)

bpbroken.dl.interia.pl/przygodowka1.png
Edytowane przez OLi_10 dnia 27.04.2013 14:11

Kami
Prawda Smile2 Super, gratulacje! Aż się serce raduje widząc, że projekt odniósł większy sukces i możliwe były tego typu ulepszenia.

OLi_10
Dzięki :) Aczkolwiek "większy sukces" to trochę za dużo powiedziane... poza kilkoma osobami z tego forum w "Znak" zagrało jeszcze kilkanaście innych, ale cóż, to tyle. Aspet postanowił pomóc przy projekcie, bowiem pograł w grę i doszedł do wniosku, że może warto poświęcić jej trochę czasu, ale o pomoc zwróciłem się sam, nie jest to wyniki sukcesu :) Chociaż cieszy, że żadna z osób, które zagrały, nie wypowiedziały się o grze negatywnie (nie liczę rodziny i znajomych - niechby tylko spróbowali skrytykować, he he Grin Grin Grin).

W każdym razie - cóż, trudno przebić się i pokazać "Znak" większej ilości osób (poza tym forum nie ma chyba zbyt wielu miejsc, gdzie można by dotrzeć do fanów przygodówek, prawda? :) ), co więcej, podejrzewam, że moje bazgroły odstraszały większość graczy, przyzwyczajonych do fotorealistycznych grafik... :) Mam nadzieję, że teraz - dzięki bardzo fajnym projektom Aspeta - więcej ludzi pogra w "Znak". Szukam również tłumacza, który dokonałby translacji z polskiego na angielski. Wtedy można by pokazać gierkę na forum AGS. Jeśli się nie mylę, będzie to pierwsza polska gra tam umieszczona...

...ach, zapomniałem, jest jeszcze "Cat Lady"... ale to zupełnie inna liga, nawet nie ma co porównywać.

W każdym razie - będę na bieżąco informował o postępach projektu. Odświeżanie grafiki przebiega w dobrym tempie, więc może już niedługo "Znak 2.0" ujrzy światło dzienne :)
Edytowane przez OLi_10 dnia 28.04.2013 01:34

Kami
Jeśli udało ci się zgarnąć kogoś do pomocy, to dla mnie to jest oznaką jakiegoś sukcesu jednak. Smile2

Madzius888
Węże Avalonu Ascovela jeszcze są tak z polskich.

A mi niestety podany przez Ciebie sposób na rozwiązanie problemu w obu kierunkach nie zadziałał, więc się poddałam na amen. Pogram w zapowiadane dwa zero, może mi się uda skończyć Smile2 Bardzo ładny rdzawy pokój.
Gram w: Law&Order
Ostatnio ukończyłam: The Dream Machine

OLi_10
Kami, z tej perspektywy patrząc - racja Wink2

Madzius - nie? :/

AAAAARGH!! Wybacz najmocniej, wprowadziłem Cię w błąd - chodziło o kliknięcie KARTECZKĄ (nekrologiem) na gazecie, nie listem! Myślałem o jednym przedmiocie, a napisałem o drugim, ech, wybacz :)

A wersja 2.0 będzie na pewno fajna Wink2

Jeśli chodzi o Węże Avalonu - nie widziałem, sprawdzę, dzięki za cynk :)
Edytowane przez OLi_10 dnia 28.04.2013 12:17

Przejdź do forum: