Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Syberia 3
Wigen23-23
Życzenia noworoczne od Beniot Sokala na 2013 rok.

www.adventure-zone.info/fusion/images/articles/syberia3_artwork_01.jpg
Edytowane przez Przemo dnia 03.08.2013 14:11

Wigen23-23
Jak myślicie fani przygodówek, co może znajdować się na tym zdjęciu?

www.iv.pl/images/77819355771066529098.jpg
Edytowane przez Wigen23-23 dnia 10.01.2013 22:31

savage
TexMurphy napisał/a:
O ile zazwyczaj bywam zwolennikiem kontynuacji udanych serii (co prawda może już nie tak wielkim zwolennikiem, jak jakieś 15 lat temu, ale mimo wszystko wciąż nim jestem), to akurat w tym konkretnym przypadku odczucia mam - delikatnie mówiąc - mocno mieszane. Syberia była grą wybitną, Syberia II już dość wyraźnie słabszą, ale kontynuowała w naturalny sposób wątki rozpoczęte w części pierwszej. Kontynuowała - i zamknęła je jednoznacznie. Dlatego część trzecia musi być grą robioną w pewnym sensie "na siłę", a to dobrze nie wróży. Co nie zmienia faktu, ze ze względu na swoja nazwę z pewnoscią sprzeda się dobrze, a przecież o to chodzi...

Witam wszystkich miłosników s\SYBERII, Gra dla mnie była rewelacyjna dwójka, jeszcze ciekawsza fascynująca.Poza najdłózsza podróża, i wechikułem czasu nic lepszego nie miałem.Mysle że SYBERIA III bardzo niedługo bedzie dostepna i zaskoczy wszystkich.

savage

Przemo
Wigen23-23 napisał/a:
Jak myślicie fani przygodówek, co może znajdować się na tym zdjęciu?

www.iv.pl/images/77819355771066529098.jpg

Czy to są wstępne szkice z trzeciej części? Grin

savage napisał/a:
Witam wszystkich miłosników s\SYBERII, Gra dla mnie była rewelacyjna dwójka, jeszcze ciekawsza fascynująca.Poza najdłózsza podróża, i wechikułem czasu nic lepszego nie miałem.Mysle że SYBERIA III bardzo niedługo bedzie dostepna i zaskoczy wszystkich.

savage

Witaj savage.

Ja również jestem pozytywnie nastawiony do kontynuacji i nie wierzę, żeby Microids ją skopało. Myślę, że będzie to gra na co najmniej dobrym poziomie. Grin

www.adventure-zone.info/fusion/images/articles/syberia3_artwork_04.jpg
Edytowane przez Przemo dnia 03.08.2013 14:16

Wigen23-23
Czy to są wstępne szkice z trzeciej części? Grin

Na to wygląda, że to są pierwsze, wstępne szkice do trzeciej części Syberii. Dodatkowo można nawet zauważyć prawdopodobnie część scenariusza gry lub art-booka.

Jeden z pierwszych art-worków sygnowany znakiem "Syberia 3". Ciekawe co przedstawia? Powoli, ale zdawkowo zaczynją się pojawiać pierwsze informacje na temat gry.

www.iv.pl/images/74191292524014721298.jpg
Edytowane przez Wigen23-23 dnia 30.01.2013 14:37

Kami
Ta Syberia coraz bardziej wygląda jak Paradise. Grin

Póki co można przypuszczać, że Kate utknęła na Syberii i całość będzie się rozgrywać wokół jej powrotu.

Wigen23-23
Beniot Sokal częstuje nas kolejnymi materiałami z najnowszej odsłony Syberii. W tym odcinku na obrazku widnieje jakieś dziwne zwierzątko. Jak myślicie co to jest i czy będzie miało jakiś konkretny wpływ na fabułę? Wink2

www.adventure-zone.info/fusion/images/articles/syberia3_artwork_02.jpg
Edytowane przez Przemo dnia 03.08.2013 14:13

Przemo
Toż to Yuki jest! Grin Grałeś w drugą część? Wink2

Wigen23-23
Grałem, grałem w drugą część Wink2. No mi się wydaje, że to daleki krewny Youkiego Grin

EDIT: Wg. oficjalnego profilu gry na Facebook Benoit Sokal oficjalnie zakończył pracę nad scenariuszem do Syberii 3.
Edytowane przez Wigen23-23 dnia 27.05.2013 11:22

Przemo
Jeszcze jeden szkic z Syberii 3. Wink2

www.adventure-zone.info/fusion/images/articles/syberia3_artwork_03.jpg

EDIT: 15 listopada 2014

Na jednej z imprez głos zabrał Benoit Sokal. Pokazano także pierwsze animacje bohaterów Syberii 3. Można to zobaczyć na filmie znajdującym się pod poniższym linkiem (ok 42 minuta).

http://cite-sciences.ubicast.eu/videos/30-10-2014-202204-partie-2/
Edytowane przez Przemo dnia 15.11.2014 17:09

Kami
To co pokazywali na E3 nie zachwycało. Jakoś dalej myślę, że to będzie pomyłka. Pfft2

Przejdź do forum: