Zobacz temat

Adventure Zone - Przygodówki od A do Z » Help! Jak to przejść, jak uruchomić? » Help - Tytuły od T do Z
Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Testament Sherlocka Holmesa - szuflada u Farleya
Allethar
Hej!
Mam nadzieję, że ktoś przegląda to forum. Mam problem, którego nie rozwiązał jeszcze nikt. Bug w grze. Mianowicie, kiedy próbuje w biurze farleya wziąć dokumenty z szuflady, kursor sie zacina a szuflada automatycznie zamyka. Można tak milion razy. Reinstall nie działa grę od początku na innych sejvach też przechodziłem i to samo jest. Na oficjalnym forum pomocy technicznej FOCUSa nie ma nic na ten temat choć ktoś zgłosił taki błąd. W internecie znalazłem też innych ludzi, którzy mają ten problem.

W związku z tym chciałbym poprosić czy ktoś mógłby mi wysłać save z biura farleya po wzięciu tego dokumentu? Jeśli ktoś takowy ma...

Bardzo proszę. Uwielbiam gry z sherlockiem, a nie mogę pójść dalej bez tego. Strasznie mnie to irytuje. Sad

Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże..

jackowsky
Mogę podesłać. Nie wiem czy akurat z tego dokładnie momentu, ale na pewno z biura Farleya.
Ostatnio skończone: 1Heart PL, Murdered: Śledztwo zza Grobu, 1954: Alcatraz PL, Goodbye Deponia PL
Gram: J.U.L.I.A. Among the Stars

Allethar
Jeśli możesz, to mój e-mail:
plomp@interia.pl
To bardzo ważne żeby holmes miał już wyciągnięty ten plik z szuflady. Jeśli możesz to wyciągnij go zapisz i wyślij
Dzięki!!

jackowsky
Poszło. Niestety, poza wysłaniem save'ów nie pomogę Ci, grę już odinstalowałem.
Ostatnio skończone: 1Heart PL, Murdered: Śledztwo zza Grobu, 1954: Alcatraz PL, Goodbye Deponia PL
Gram: J.U.L.I.A. Among the Stars

krotochwila
Mi też mógłby ktoś podesłać tego save'a na adres sinner3007@wp.pl bardzo proszę bo mam ten sam błąd z tą teczką

Przejdź do forum: