Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Zakończenie programu lojalnościowego CDPROgram
crouschynca
Kami napisał/a:
Mam nadzieję, że to jednak przedłużą.

Przedłużą o jeden dzień. Więcej informacji tutaj: http://www.gry-on...p?ID=72559

SilverMoon666
Oo bardzo się ciesze że przedłużą bo przeczytałam to dopiero dzisiaj Grin Ale punktów jeszcze nie dostałam a rejestrowałam się po 11 Wink2 no może jednak to naprawią.
Zapraszamy do naszego Częstochowskiego Bractwa LARP-u!

Forum:
www.bractwo-larpu...

Nasz pierwszy filmik z LARP-a
http://www.youtub...JSJxvAqPs4

Madzius888
Tzn. przedłużą, ale przyznawanie pkt. Maili z prośbą punkty wysłane po północy 11 już nie uznają. Jakoś w poście na jednym z kilku ostatnich stron tego tematu, który podałam w pierwszym poście o tym pisali..
Edytowane przez Madzius888 dnia 12.11.2012 19:27
Gram w: Law&Order
Ostatnio ukończyłam: The Dream Machine

crouschynca
Jeśli ktoś ma punkty, a nie mógł ich wcześniej zamienić na kod, to teraz już można to zrobić. Problem został rozwiązany i nawet wróciły kody do gier za 300 punktów (sama z tego skorzystałam).:jupi:

Kami
Dostałam maila z 300 punktami o 22:16, no ale - gdzie kolejne 300? Za konto i za zakup gry. Wrr

Madzius - dostałaś już te kolejne 300?

Edit:
22:47 dostaję maila:

Drogi Użytkowniku,

Pragniemy poinformować, że problem związany z wymianą kodów w ramach programu lojalnościowego CDPROgram w serwisie GOG.com zostały rozwiązany. Od tej chwili wymiana kodów jest możliwa i nie powoduje żadnych błędów. Przepraszamy za wcześniejsze problemy, spowodowane ogromnym zainteresowaniem promocją z okazji zakończenia CDPROgramu. W związku z trudnościami, na które można było się natknąć, postanowiliśmy przesunąć zamknięcie CDPROgramu o jeden dzień, tj. do wtorku 13 listopada br.

Pytania i problemy związane z wymianą punktów prosimy kierować mailowo na adres rejestracja@cdprojekt.com

Zespół cdp.pl

To znaczy, że jutro jeszcze mogą te dodatkowe 300 podesłać? Mogliby napisać coś o tym Pfft2
Edytowane przez Kami dnia 12.11.2012 22:51

Madzius888
Tak, jutro jeszcze mogą podesłać te punkty, musisz czatować cały dzień, bo kody gasną do północy, Ehh.

Tak, dostałam te 300 i wymieniłam na 7 gościa nawet, a to był kod z tych droższych.
Gram w: Law&Order
Ostatnio ukończyłam: The Dream Machine

Kami
12.11.2012 23:20
No to ok. Smile2 Jak już dostałaś, to pewnie mi podeślą jutro.

Swoją drogą mail poszedł do nich jeden, z nickiem i kodem transakcji. Nie łatwiej im od razu przyznać wszystkie punkty?

Edit:
No i nic nie przyszło Confused

Przejdź do forum: