Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Zakończenie programu lojalnościowego CDPROgram
Madzius888
Odpowiedź cdp na sytuację - 300pkt jeszcze na nasz CD Projekt dostaniemy do wykorzystania (na GOGu) za rejestrację w serwisie cdp.pl. Dodatkowe 300 za zakup gry.

Newsa każdy może znaleźć, natomiast ja podam link do forum, tam są wyjaśnione różne wątpliwości:
http://www.cdproj...c/page-123

Kami
Ja już skorzystałam. Smile2 W końcu mam mojego własnego Orlando Grin

Madzius888
Kami napisał/a:
Ja już skorzystałam. Smile2 W końcu mam mojego własnego Orlando Grin

Peace U mnie to samo. Czekam na pojawienie się na półeczce gry (przelew zrealizowano chwilę temu, a jednak jeszcze nie mam) i zaraz wysyłam maila. Od razu przyszły punkciki? Zastanawiam się, czy zdążą mi przysłać przed zamknięciem.
Gram w: Law&Order
Ostatnio ukończyłam: The Dream Machine

Kami
U mnie od razu przyszła gra, a na punkty jeszcze czekam. Smile2

Ale nie wiem czy dobrze podałam nazwę konta, bo powiązałam się z Google+ i nic nijak nie nazywałam. xD Dałam nicka, może będzie ok. Wink2

Przemo
Dobrze. Jest napisane na forum, do którego Madzius podała link. Nazwa = nick na cdp.pl.
Edytowane przez Przemo dnia 09.11.2012 12:30

Kami
Dzięki Przemo Smile2

Swoją drogą dzisiaj pewnie mają zatrzęsienie maili Wink2

Zebius
A ja wysłałem do cdp.pl maila wczoraj i punktów mi jeszcze nie dali. Dobrze, że mam uciułane jescze ponad 300 (150 już wydałem na Broken Sworda) z rejestracji gier :) Tylko dylemat co wziąć:
- Last Express
- Gabriel Knight 2
- Scratches Director's Cut
- coś z serii Tex Murphy
- coś z serii Journeyman Project (grałem tylko w jedynkę 16 lat temu :) )
- coś z serii Zork
- Jack Orlando
Co byście wybrali?
Edytowane przez Zebius dnia 09.11.2012 19:20
Ostatnio ukończyłem: Penumbra: Czarna Plaga, Penumra: Requiem, Mass Effect
Aktualnie gram: Age of Conan

Jeziu5
LAST EXPRESS !!!

Tu się nie ma co zastanawiać Wink2

Kami
Gabriel Knight 2 Wink2 A Orlando kup na cdp.pl za mniej niż dyszkę.

Zebius
He he, o obu tych tytułach pomyślałem w pierwszej kolejności. :)
I kupiłem sobie Gray Matter, czyli 600 punktów powinno jeszcze wpaść. Będę mógł zaszaleć :)

Madzius888
Jakby się ktoś zastanawiał nad Journeymanem 2, to uprzedzam, że może być ciężko. Mam ten tytuł i nonstop mnie wywalało do Windowsa, w końcu się poddałam.

Zebius
Dobrze wiedzieć :)

Nie wiem czy tak tylko jest u mnie, ale nie mogę dostać kodu na gry, które są po 300 punktów, a jedynie na te po 150, bo wyskakuje błąd: "Przepraszamy, aktualnie nie ma możliwości pobrania kodu dla wybranej gry".

Byłoby szkoda, bo akurat te lepsze gry są po 300, a dziś chyba ostatni dzień, kiedy można te punkty wykorzystać. Sad

Przemo
Ciekawe rzeczy pisze też EMTER (lub jak kto woli martin) też na swoim blogu.

http://pressemter...-walczyli/

Madzius888
Też tak mam. Ucieszyło mnie bardzo, że jak dostanę 600 pkt, to sobie wezmę dwie pierwsze pozycje na liście: 7th Guest i 11th Hour, ale niestety się nie udało. Wobec tego wybrałam 2 Gabriele, których nie miałam, 300 pkt za zakup mi jeszcze nie przysłali, więc później pomyślę, ale jeszcze mam braki m.in Zork.

Lepiej się nie naciąć też na Dark Fall II. Tex Murphy ostrzegał:
http://www.przygo...&t=107

Kami
Dostaliście już punty? Ja jeszcze nie Confused

Madzius888 napisał/a:
Lepiej się nie naciąć też na Dark Fall II. Tex Murphy ostrzegał:
http://www.przygo...&t=107

Ale że nie można ich pobrać? O który post chodzi? Tam nie ma odnośników do konkretnych postów i widząc całą stronę nie za bardzo wiem o co biega. Pfft2

Przemo
Moja półeczka na GOGu powiększyła się właśnie o produkcje:
  • Rayman Forever
  • Phantasmagoria 2

Pierwszy tytuł bardziej dla siostrzenicy, która lubi gry z serii Rayman. Wink2
Edytowane przez Przemo dnia 11.11.2012 22:29

crouschynca
Dostałam punkty, ale późno i na dokładkę, nie można pobrać kodów nawet za 150 punktów (ciągle próbuję i nic). Wyświetla się komunikat: "Przepraszamy, aktualnie nie ma możliwości pobrania kodu dla wybranej gry. Zapraszamy ponownie wkrótce."
Edytowane przez crouschynca dnia 11.11.2012 23:43

Kami
No jaaaa, a ja wciąż nie dostałam Sad A już technicznie poniedziałek. To znaczy, że już punktów nie dostanę? Mam nadzieję, że to jednak przedłużą.

Przemo
Dostałem takiego oto maila, więc chyba promocja potrwa jeszcze dzisiaj:

Witaj,

W związku z naszą promocją na zakończenie CDPROgramu (przypominamy, program lojalnościowy z dniem 12 listopada zostanie zamknięty) punkty zostały dodane do twojego konta na stronie cdprojekt.pl. Dzięki nim możesz otrzymać za darmo nawet kilka gier na GOG.com. Punkty możesz wykorzystać na tej stronie: http://www.cdprojekt.pl/CDPROgram.

Dziękujemy za uczestnictwo w CDPROgramie i zachęcamy do dalszego korzystania z naszych usług!

Zespół CDP.pl

Madzius888
Ja też takiego dostałam, 300 pkt brakujących dalej nie ma grrrr wrrrr.

@Kami - chodzi o cały temat - gra nie działa, można ją pobrać, ale nie działa.
Edytowane przez Madzius888 dnia 12.11.2012 10:03

Przejdź do forum: